סוז אורמן ביוגרפיה, גיל, לאום, משפחה, בעל, ספרים, CNBC ותוכנית שיניים

ארצות הברית [ארה'ב]
 צילום סוז אורמן
צילום סוז אורמן

סוז אורמן ביוגרפיה וויקי

סוזה אורמן היא יועצת כספית אמריקאית, יוצרת ומארחת הקלטות דיגיטליות. ב-1987 היא הקימה את הכינוס המוניטרי סוז אורמן. עבודתה כיועצת כספית זכתה לאיכות יוצאת דופן עם The Suze Orman Show, שרצה ב-CNBC מ-2002 עד 2015.

סוז אורמן חינוך

היא למדה בקולג' של אילינוי באורבנה-שמפיין, שם רכשה תואר B.A. בעבודה ידידותית בשנת 1976. בשנת 2009 קיבל אורמן תואר דוקטור מיוחס של מכתבים אוהדים מהמכללה של אילינוי באורבנה-שמפיין. בשנה שלאחר מכן, ב-2010, היא קיבלה דוקטורט מוגן במדעי העסקים ממכללת בנטלי.

סוז אורמן גיל ויום הולדת

סוזה היא בת 71 נכון לשנת 2022. היא נולדה סוזן לין 'סוזה' אורמן ב-5 ביוני 1951 בשיקגו, אילינוי, ארצות הברית. היא חוגגת את יום הולדתה ב-5 ביוני בכל שנה. קרא גם: טוני גוידהסוז אורמן לאום ואתניות

סוז היא אזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה בשיקגו, אילינוי, ארצות הברית. היא נולדה להורים יהודים ממוצא רוסי ורומני.

משפחת סוז אורמן

אורמן הובא לעולם לאפוטרופוסים היהודים של תחילת רוסיה ורומניה, אן ומורי אורמן. אמה מילאה את תפקידה כמזכירה של רב סמוך, בעוד שאביה, אאוטסיידר מקייב, עבד בקו ייצור עוף ועסק בחנות מורי בהייד פארק.

בעל סוזה אורמן

סוז נשואה לקתי טראוויס. בני הזוג נישאו בפרטוריה, דרום אפריקה ב-2010.

ערכת סוז אורמן ויל & אמון

החבילה הכספית של סוז היא מתודולוגיה מכוונת למיון הדוחות הבסיסיים שלך. החבילה המוניטרית שונה לחלוטין מתוצאה אחרת מהסוג הזה, לאור העובדה ש-Suze כללה שלושה דיסקים שבאמת משלבים את המבנים וההנחיות כדי ליצור מנדט משלך ברמה גבוהה עם סמכות משפטית חזקה לשירותים רפואיים, סמכות משפטית מוניטרית , צוואה ואמון.

סוז אורמן תוכנית שיניים

סוז ידועה בכך שהיא מציעה הדרכה כספית קונבנציונלית ומספרת לה בדיוק את הדרך בה הם פני הדברים. אז סביר להניח שאתה חושב שבהנחה שסוז אוהבת תוכניות לקרן השקעות שיניים, אתה צריך לחקור את הסדר בעצמך.

אתה יכול למצוא את כל מה שאתה באמת רוצה להבין על קרנות רפואה שיניים anticipates dentalplans.com - לזכור דקויות עבור למעלה מ-30 תוכניות, בנוסף למכשירים פשוטים לשימוש שיסייעו לך לבחור את התוכנית המתוכננת היטב עבורך. בכל מקרה, אנחנו צריכים להזניק אותך עם תשובות לשאלות הנפוצות ביותר לגבי תוכניות קרנות שיניים.

סוז אורמן קריירה

לאחר סיום בית הספר, עברה אורמן לברקלי, קליפורניה, שם מילאה את תפקידה כשרת. ב-1980 היא רכשה 52,000 דולר מחברות לפתיחת בית קפה. לפי אורמן, בתור מתחילה בספקולציות, היא הוציאה את המזומן הזה דרך נציג במריל לינץ', שאיבדה במהירות את כל העניין שלה בהחלפת אפשרויות. לאחר מכן, אורמן התכוננה כמנהיגת שיא עבור מריל לינץ', שם היא מדווחת שגילתה שסוג המיזם שהסוחר שלה הציב אותה בו אינו סביר לצרכיה, שכן החלפת בחירות נתפסת כבעל סיכון גבוה ככל שתגמול גבוה ספקולציות הגיוניות רק עבור אנשים עם סך נכסים גבוהים. עוד מצהירה אורמן כי הובהר לה כי מאחר והסוכן שלה היה הנציג היוצר הרם ביותר במקום העבודה, פעילותו נמשכה ללא מעצורים. לאחר שסיימה את ההכנה שלה עם מריל לינץ', היא נשארה במשרד עד 1983, אז עזבה כדי להפוך לסמנכ'לית ספקולציות בחברת Prudential Bache Protections.

קרא גם: טרי נוטרי ביו, גיל, שווי נקי, גובה, אשת הורים, רונדה, סרטים, הכיכר, קריאת הפרא

ב-1987 עזב אורמן את פרודנציאל והקים את האסיפה המוניטארית של סוז אורמן, באמריוויל, קליפורניה. בזמן שהייתה שם, היא הפיצה חוברת, Current Realities on Single Premium Entire Life, שבדקה את כל החיים של פרמיה בודדת, חיים כלליים וקצבאות עם פרמיה בודדת; היא פיזרה כפילויות של החוברת ללא תשלום לכל אדם שהזכיר אחד. היא עמדה בראש המשרד עד 1997.

אורמן הפיץ עשרה ספרים ייחודיים אי שם בטווח של 1995 ו-2020: You Deserve It Don't Lose It (1995),

The Suze Orman Show החלה לשדר ב-CNBC בשנת 2002. בפברואר 2008, אורמן הציעה כפילויות של ספרה Ladies and Cash עם ציפייה למחמאה בעקבות הופעה ב-The Oprah Winfrey Show, והניבה רק כ-2,000,000 הורדות. 2008-2010, היא צוירה בסאטרדיי נייט לייב על ידי קריסטן וויג. אורמן נכלל במפלגת פאולה של ארגון המזון. בינואר 2011, אורמן הופיע באולסטארס של אופרה. בינואר 2012, סדרת הטלוויזיה של אורמן בת שישה פרקים, America's Cash Class עם סוז אורמן, עלתה לראשונה ב-OWN: Oprah Winfrey Organization. להצגה זו השיב אורמן לפניות בנוגע למזומנים של המנהלים. קאש קלאס ספג שישה פרקים.

אורמן הלחין קטע של הנחיה כספית עבור O, The Oprah Magazine. היא הכותבת הקודמת של Yippee's! 'מזומן חשוב' ומלחין למגזין אגודת קוסטקו. היא הוסיפה ל-The Philadelphia Inquirer, Lowes MoneyWorks ולמגזין Your Business at Home.

הפרק האחרון של אורמן ב-The Suze Orman Show שודר ב-Walk 28, 2015, כביכול במטרה שאורמן יוכל לטפח סדרה נוספת, Suze Orman's Cash Battles, עבור האחים וורנר. יצירות טלפיקטורות. אורמן סמך על הופעת הבכורה של התוכנית ב-2016, אולם היא לא נמסרה. בשנת 2016, מונה אורמן כמורה פרטני לחשבונאות עבור הכוח המזוין של ארה'ב והכוח המזוין להציל. בשנת 2018, סוז החלה להתמלא כתומכת ייחודית במוקד ההתנהגות הפוגענית בציבור בבית, כדי לסייע בהפצת תשומת לב בכל הקשור להתעללות כספית. סוז היא כיום מארחת ההקלטות הדיגיטליות של הפעמיים שבוע אחר שבוע סוז אורמן גברות ושידור אינטרנט של קאש.

ספרי סוז אורמן

 • הרווחת את זה, אל תאבד את זה: טעויות שאתה לא יכול להרשות לעצמך לעשות כשאתה פורש (עם לינדה מיד) (1995)
 • תשעת השלבים לחופש כלכלי: שלבים מעשיים ורוחניים כדי שתוכל להפסיק לדאוג (1997) [48]
 • האומץ להיות עשיר: יצירת חיים של שפע חומרי ורוחני (1999)
 • הדרך אל העושר: כל מה שאתה צריך לדעת בזמנים טובים ורעים (2001)
 • חוקי הכסף, לקחי החיים (2003)
 • ספר הכסף לצעירים, נהדרים ושבורים (2005)
 • נשים וכסף: בעלות על הכוח לשלוט בגורל שלך (2007)
 • תוכנית הפעולה של סוז אורמן לשנת 2009: Keeping Your Money Safe and Sound (2009)
 • The Money Class: Learn to Create Your New American Dream (מרץ 2011)
 • הרפתקאותיהם של בילי ופני (ינואר 2017) (ספר ילדים מאויר על ידי אשתו, KT)
 • מדריך הפרישה האולטימטיבי לבני 50+: אסטרטגיות מנצחות כדי להרוויח את הכסף שלך לכל החיים (פברואר 2020)