טאטי גבריאל ביוגרפיה, גיל, Wiki, You, The 100, Uncharted, סרטים, הורים, גובה, שיער, מבטא, סברינה ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
 צילום טאטי גבריאל
צילום טאטי גבריאל

טאטי גבריאל ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

טאטי גבריאל היא שחקנית אמריקאית ודוגמנית ילדה לשעבר המוכרת היטב בזכות תפקידה של גאיה בסרט ה-100 של CW. היא גם זכתה לתהילה על גילומה של מריאן בלאמי בדרמה של נטפליקס בשם YOU ו-Prudence Blackwood בסדרה אחרת של נטפליקס בשם Chilling  Adventures of Sabrina. טאטי מדבבת כיום את דמותה של ווילו פארק בסדרת אנימציה מפורסמת של דיסני בשם בית הינשוף. היא גם אמורה להופיע בסרט הקרוב משנת 2022 בשם Uncharted לצד טום הולנד ומארק וולברג.

טאטי גבריאל חינוך

גבריאל סיימה את לימודי התיכון שלה בבית הספר לאמנויות אוקלנד בקליפורניה. לאחר מכן היא קיבלה את התמחויותיה בצרפתית ובדרמה ממכללת ספלמן. היא גם זכתה בפרסים שונים עבור מספר הפקות תיאטרון בהן השתתפה כמו פסטיבל אדינבורו שבסיסו בסקוטלנד לפני שעברה לאטלנטה, ג'ורג'יה.

טאטי גבריאל גיל | גיל

בת כמה טאטי? גבריאל היא בת 26 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-25 בינואר 1996 בסן פרנסיסקו, קליפורניה, ארצות הברית. טאטיס; יום הולדת נחגג תמיד ב-25 בינואר בכל שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל דלי. קרא גם: כרמל זומבדוטאטי גבריאל לאום | מוצא אתני

גבריאל מחזיקה באזרחות ובאזרחות קוריאנית-אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בחלק הצפוני של סן פרנסיסקו, קליפורניה בארצות הברית לאם קוריאנית-אמריקאית ואב אפרו-אמריקאי. לכן, טאטי היא בעלת מורשת ומוצא אתני מעורבים.

טאטי גבריאל גובה ושיער

כמה גובה טאטי? גבריאל עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-68 קילוגרם. גבריאל היא אישה שהתברכה בגזרת גוף רזה כמו זו של דוגמנית מסלול. עם זאת, מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה. לגבריאל יש שיער שחור ארוך באופן טבעי וצבע העיניים שלה חום כהה.

טאטי גבריאל הורים

גבריאל נולדה לאב אפרו-אמריקאי ולאם ילידית ממוצא קוריאני. הוריה הכירו לה את הדוגמנות בגיל חמש. טאטי דיגמנה עבור חנות כלבו פופולרית בשם מייסי'ס ונורדסטרום. עם זאת, מידע נוסף לגבי הוריה והרקע המשפחתי של טאטי יעודכן ברגע שיאושר זמין.

טאטי גבריאל הכרויות | בַּעַל

טאטי נשואה? גבריאל כביכול רווקה כרגע. היא גם נשארה פרטית וחשאית במיוחד עם חיי ההיכרויות שלה במדיה החברתית. עם זאת, היו שמועות והשערות שגבריאל היא כנראה לסבית בגלל תמיכתה העצומה בארגונים של קהילת הלהט'ב. היא לא הכחישה ולא אישרה את השמועות.

טאטי גבריאל אתה

אתה הוא סרט מפורסם של נטפליקס משנת 2021 שעוקב אחר מנהל חנות ספרים גבר מקסים ומבריק שנתקל בסופרת שאפתנית. הסיפור מתאר כיצד הסופרת הצעירה הופכת לאובססיה של המנהל. לכן, הוא משתמש בכל כלי מדיה חברתית כדי להבטיח שהוא מאוד קרוב אליה. הוא אפילו מסיר הכל בדרכו ומונע את האובססיה שלו להיות עם הסופר. גבריאל מגלמת את התפקיד הראשי של מריאן בלאמי

טאטי גבריאל גאיה ב-100

ה-100 הוא מדע בדיוני פוסט-אפוקליפטי אמריקאי מפורסם שערך את הופעת הבכורה שלו ב-CW עוד בשנת 2014. קו העלילה של הסדרה מתאר את החיים לאחר שאפוקליפסה גרעינית חיסלה כל יצור חי בארת' לפני תשעים ושבע שנים. בני האדם היחידים ששרדו חיים כעת בתחנת חלל בשם ארון הקודש. בסופו של דבר, מאה עצורים נשלחים לכדור הארץ לאחר שמערכת תומכת החיים על ארון הקודש מתחילה להיכשל. המשימה של 1000 העצורים היא לבדוק אם 6את הארץ ראוי למגורים. טאטי שיחקה את התפקיד החוזר של גאיה מ-2017 עד 2020.

טאטי גבריאל סברינה

Chilling Adventures of Sabrina היא סדרת טלוויזיה מפורסמת בזרימת אימה על טבעית על עיירה בדיונית שנמצאת על סף מותקפת על ידי כוחות אפלים. לכן, נערה צעירה בשם סברינה ספלמן חייבת למצוא דרך להתפייס עם הטבע הכפול שלה כחצי-אשר וחצי-אנושית תוך כדי המלחמה בחושך הרחק מעיר הולדתה. טאטי משחקת את התפקיד הראשי של פרודנס בלקווד בסדרה.

טאטי גבריאל Uncharted 2022

Uncharted הוא סרט הרפתקאות אמריקאי פופולרי העוקב אחר נתן דרייק ושותף חכמים בשם ויקטור סאליבן. השניים יוצאים להרפתקה כדי למצוא את האוצר הגדול ביותר שמעולם לא נמצא על ידי מעקב אחר רמזים שונים המובילים לאחיו הנעדר של נייט. טאטי אמור לשחק תפקיד משנה בסרט.

טאטי גבריאל גוסיפ גירל

Gossip Girl היא סדרת דרמה מפורסמת משנת 2017 שזמינה בנטפליקס. טאטי הצליחה לעצב תפקיד מסוים בו עיצבה מחדש את תפקיד הנשים השחורות בסדרה. מקורות אישרו כי היא דחתה את ההצעה, אך היא החליטה לתת לה צ'אנס לאחר חודש.

סרטים ותוכניות טלוויזיה של טאטי גבריאל

 • 2014 To Stay the Sword
 • 2015 Tatterdemalion
 • 2016 Just Jenna, The Thundermans
 • 2017–20 ה-100 גאיה
 • 2017 מימד 404
 • 2018–20 מצמרר
 • 2020–הווה בית הינשוף
 • 2021 אתה
 • 2022 Uncharted
 • TBA Jigsaw Hannah Ki