תמי סוזה ביו, גיל, ויקי, מחלה, CBS שיקגו, גידול במוח, ירידה במשקל, בן, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמי סוזה תמונה
תמי סוזה תמונה

תמי סוזה ביוגרפיה | ויקי

תמי סוזה היא מטאורולוגית שידור אמריקאית עטורת פרס האמי המשמשת כיום כחזאית מזג אוויר ב-WBBM CBS2 בפילדלפיה ו-CBS 3 News בשיקגו. היא גם שימשה כמטאורולוגית בוקר וצהריים עבור חדשות KHSL בצ'יקו, קליפורניה. סוזה עבד אז כמטאורולוג הראשי של חדשות WDJT שבסיסה במילווקי, ויסקונסין. היא אפילו הופיעה ככתבת מזג אוויר בתחנת WTSP ובתחנת האחות שלה, KXTV.

תמי סוזה חינוך

סוזה סיים את לימודיו בתיכון במדינת הולדתו בפיטסבורג, פנסילבניה. משם היא קיבלה תואר ראשון במדעים בביולוגיה מאוניברסיטת סן דייגו סטייט. תמי קיבלה אז תואר שני במדעים יישומיים מאוניברסיטת מיסיסיפי סטייט בתוכנית המטאורולוגיה המשודרת שלה.

עידן תמי סוזה

בת כמה תמי? סוזה נולד בפיטסבורג, פנסילבניה. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה המדויק שלה ויום הולדתה נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על גילה של תמי יעודכנו ברגע שהוא יאושר זמין. קרא גם: מייגן גלרוסתמי סוזה לאום | מוצא אתני

סוזה מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בצד הפרברי של פיטסבורג, פנסילבניה, ארצות הברית. היא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

תמי סוזה גובה

כמה גובה תמי? סוזה עומד בגובה של 5 רגל 5 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה. צבע השיער של סוזה חום בהיר ועיניה כחולות.

תמי סוזה הורים

סוזה נולד וגדל במשפחה ממעמד הפועלים בפיטסבורג פנסילבניה, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהיא אוהבת להרחיק את המידע המשפחתי האישי שלה מהציבור. לפיכך, פרטים נוספים על הוריה ואחיה של תמי יעודכנו לאחר אישור זמין.

תמי סוזה בעל | נָשׂוּי

תמי נשואה? סוזה נשואה כיום לבעלה, גרג הנדריקס. בני הזוג קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך בכנסיית משפחתו של גרג שנמצאת בפנסילבניה לפני עשר שנים. השניים מנהלים כעת חיי נישואים מאושרים ומאושרים הרחק מהציבור. סוזה ובעלה חולקים ילד אחד ביחד. המשפחה מתגוררת בשיקגו, אילינוי, ארה'ב.

תמי סוזה בן

סוזה ובעלה התברכו בבן אחד שאובחן עם גידול במוח כשהיה רק ​​בן תשע. למרבה המזל, בנה של תמי החלים לחלוטין מהגידול והזעזע רופאים רבים ברחבי ארצות הברית

תמי סוזה גידול מוח | מחלה

לפי המחקר שלנו, לבנה של תמי היה גידול במוח כשהיה בן תשע. הוא נלקח לראות את מיטב הרופאים בארץ והחלים בהצלחה מהגידול לאחר שעבר ניתוח. פרטים נוספים על מחלתו של בנה יעודכנו לאחר אישור זמין.

משכורת תמי סוזה

סוזה העובד כמטאורולוג שידור וכתב מזג אוויר ב-CBS 2 ו-CBS 3 בפילדלפיה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 98,000 ל-4,100,000 דולר.

תמי סוזה CBS שיקגו

סוזה היא מטאורולוגית עטורת פרסי אמי מרובים, שזכתה להכרה נרחבת בזכות עבודתה כחזאית מזג אוויר בצהריים ובערב עבור חדשות WCAU בפנסילבניה ממרץ 2017 עד דצמבר 2019. היא החלה לראשונה את דרכה ככתבת מזג אוויר בוקר וחזאית בוקר עבור KHSL ב צ'יקו, קליפורניה. תמי המשיכה להיות המטאורולוגית הראשית של WDJT News במילווקי ויסקונסין.

במהלך כהונתה במילווקי, סוזה צברה ניסיון במעקב אחר הוריקן קטרין, ג'ין ואחרות תוך כדי ניתוח נתוני מזג אוויר שונים ממקורות רבים בתחנה. תמי עזבה את WDJT והצטרפה לחדשות WMAQ כמטאורולוגית בסוף השבוע. היא גם נודעה בגיוס צופים כדי לתת דרגות טמפרטורה וגשם כצופה במזג האוויר.

סוזה אפילו ביקר בבתי ספר כיתה עם מצגת מזג אוויר אינטראקטיבית וחינוכית הידועה בשם Weather With Class. לאחר שעזבה את WCAU-Tv בשנת 2019, תמי הופיעה כעוגן מזג אוויר עבור WBBM CBS 2 בפילדלפיה בשנת 2020. כעת היא אמורה להופיע כעוגן מילוי עבור Philadephia CBS 3.

תמי סוזה ירידה במשקל | 2020

מידע לגבי תוכנית ההרזיה והדיאטה של ​​תמי נמצא כעת בבדיקה למרות השערות רבות שהיא ירדה במשקל בעבר. עם זאת, פרטים נוספים על תוכניות ההרזיה שלה יעודכנו ברגע שיאושרו כזמינים.

תמי סוזה שווי נקי

סוזה הוא מטאורולוג שידור אמריקאי מוערך מאוד, בעל שווי מוערך של כמיליון דולר נכון לשנת 2021.