תרזה פאלמר ביוגרפיה, גיל, הורים, בעל, ילדים, שווי נטו, סרטים ותוכניות טלוויזיה

בריטניה [בריטניה]
 תמונה של תרזה פאלמר
תמונה של תרזה פאלמר

תרזה פאלמר ביוגרפיה וויקי

תרזה פאלמר היא בדרן, סופרת, דוגמנית ויוצרת קולנוע אוסטרלית. היא התחילה את הייעוד שלה בעבודות בסיפורים לפני השינה, השוליה של הקוסם, קח אותי הביתה הלילה, ואני מספר ארבע. היא קיבלה הכרה נוספת על הופעתה בסרטים Warm Bodies, Lights Out, Hacksaw Ridge ותסמונת ברלין.

חינוך של תרזה פאלמר

פאלמר למדה במכללת מרצדס, בית ספר קתולי סודי, וזכתה בניסיון הקרנה סמוך, 'Quest for a Movie Star', בשנת 2003. עמדת המשחק הבלתי נשכחת שלה הייתה קבלת מראה של בובת Strawberry Shortcake וכדמות ישות מיתולוגית יד ימין למרכז הקניות סנטה קלאוסס בסוף השבוע להתקדמות בקניונים קרובים לאדלייד. פאלמר הלך לשיעורי משחק במשך שנתיים או שלוש והופיע בכמה מודעות טלוויזיה. היא הייתה מזמנת אוכל זול ב-Hungry Jack's בקניון Rundle ב-2005, לפני העבודה בקמעונאי השמלות Supré, Mambo Australia ו-Cotton On.

בעקבות המעבר מבית הספר התיכון, פאלמר הרגישה שהיא תעבוד במינהלת להצלת יצורים, ובסופו של דבר תפתח ארגון סיוע ממשלתי משלה. היא קיבלה הכרה במכללה כדי להתרכז בהדרכה ולקחה סמינר על סיקור חדשותי, עם זאת, השתוקקה בעקביות למשחק.תרזה פאלמר גיל ויום הולדת

מתי נולדה תרזה פאלמר? פאלמר היא בת 36 נכון לשנת 2022. היא נולדה בשם תרזה מרי פאלמר ב-26 בפברואר 1986 באדלייד, אוסטרליה. היא חוגגת את יום הולדתה ב-26 בפברואר בכל שנה.

תרזה פאלמר לאום ואתניות

איזה לאום היא תרזה פאלמר? פאלמר הוא אזרחות אוסטרלית מלידה. היא נולדה וגדלה באדלייד, דרום אוסטרליה. היא ממוצא אתני/מורשת/מוצא מעורב. קרא גם: טרי נוטריון

משפחת תרזה פאלמר

פאלמר גדל באדלייד, דרום אוסטרליה, צאצא הבודד של קווין פאלמר, תומך כלכלי, ופולה סנדרס, מטפלת רפואית קודמת ושרה. האנשים שלה נפרדו ב-1992 כשהיתה בת שלוש. יש לה אם חורגת, קארן פאלמר, וכן שתי אחיות חורגות ושני אחים חורגים, שגרו עם אביה. פאלמר הביעה בפני הראיון שהיא 'באה מנקודות פתיחה די צנועות'; היא התגוררה בלינה לאור יום עם אמה, בעודה מבקרת באופן שגרתי את אביה בחווה שלו קרובה למיילור בגבעות אדלייד (שאותה קנתה מאוחר יותר כשבגרה). פאלמר נקראה על שם אמא תרזה על ידי אמה והביעה כי הייתה לה 'ילדות קיצונית' בגלל ההיפר-דיכאון של אמה.

בעל תרזה פאלמר

מי בעלה של תרזה פאלמר? פאלמר התחיל לצאת עם הבדרן והצ'יף מארק וובר בסוף 2012 בעקבות הגעתו אליו באמצעות טוויטר. הם השתתפו באוגוסט 2013 והתחתנו ב-21 בדצמבר 2013 במקסיקו. לה ולובר יש שני ילדים ושתי ילדות קטנות ביחד. פאלמר היא גם אם חורגת לילד של וובר מיחסיו בעבר עם הבדרן פרנקי שו. המשפחה מתגוררת בקבוצת האנשים של קניון ביצ'ווד בלוס אנג'לס.

גובה תרזה פאלמר

תרזה עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.67 מ').

תרזה פאלמר שווי נקי

לתרזה שווי נקי מוערך של 4 מיליון דולר.

תרזה פאלמר רכס המסור

תרזה הופיעה בתור דורותי שוטה, אשתו של דזמונד בסרט Hacksaw Ridge, סרט מלחמה ביוגרפי משנת 2016. בשנת 1925 לינצ'בורג, וירג'יניה, דזמונד דוס כמעט הורג את אחיו במהלך שיכון גס. לאחר חמש עשרה שנים, דוס לוקח גבר פגוע למרפאה ופוגש מלווה רפואית, דורותי שוטה. לאחר מלחמת העולם השנייה, דזמונד נרשם לצבא ארצות הברית כדי לשמש כרופא קרב. היחידה של דוס מוקצת לדיוויזיית הרגלים ה-77 ומועברת לתיאטרון הפסיפיק. במהלך הקרב על אוקינאווה, דוס מציל את קיומו של חברו לנבחרת סמיטי, וזוכה לא מעט בחסד אצלו.

דוס שומע את הקריאות של לוחמים בועט בדלי וחוזר להציל אותם, בכל פעם הולך להציל עוד אחד. על פעילותו הוענק דוס אות הכבוד. הסרט עובר בין צילומים אמיתיים לסרט של דוס זמן לא רב לפני פטירתו. הוא הלך לעולמו בשנת 2006 בגיל 87.

תרזה פאלמר השוליה של המכשף

פאלמר הופיעה בתור רבקה 'בקי' בארנס, מושא האהבה של דייב בסרט 'שוליית הקוסם', סרט פנטזיה אקשן-הרפתקאות אמריקאי משנת 2010. בשנת 740 לספירה, למבצע החזק מרלין יש שלושה סטודנטים; בלתזר בלייק, ורוניקה גורלואזן ומקסים הורבאת'. בשנת 2000, בניו יורק, מתגלה שהפריים מרלינאי הוא בן 10, דייב סטוטלר. לאחר עשור, דייב, כיום בן 20, הוא חוקר מדעי החומר באוניברסיטת ניו יורק. מסתבר שהוא קשור בכנות לבקי נגד רצונותיו ועצתו של בלתזר. הורוואת' רושם בדרן מורגני צעיר, כוכב על, דרייק סטון כדי להחזיר את ה-Grimhold.

קרא עוד: דארן הארדי ביו, גיל, נישואים, דת, ספרים ומגזין הצלחה

הורוואת' משחרר את המכשפה אביגיל וויליאמס ומנצל אותה כדי לתפוס את בקי בשידור הרדיו. דייב מופיע ומזעזע את הורוואת' עם לולאת טסלה מחוברת לרכב של בלתזאר. דייב עושה לולאה נוספת וגדולה יותר של טסלה מתוך נוכחות האור וכבלי החשמל שגוברים עליה.

סרטים ותוכניות טלוויזיה של תרזה פאלמר

 • TBA – הסליקה
 • 2022 - התאומה - רייצ'ל
 • 2019 - המקום של אין מילים
 • 2019 - רוכב כמו ילדה
 • 2018–2022 - גילוי של מכשפות
 • 2017 - תסמונת ברלין
 • 2017 – 2:22
 • 2016 - לגיטימי מדי
 • 2016 - הבחירה
 • 2016 - טריפל 9
 • 2016 - כיבוי האורות
 • 2016 - Hacksaw Ridge
 • 2016 - הודעה מהמלך
 • 2015 - אביר הגביעים
 • 2015 - נקודת ברייק
 • 2014 - Cut Bank
 • 2014 - חלקים למיליארד
 • 2014 - The Ever After