טום סאטר CNN, ביו, גיל, אישה, איש מזג אוויר, תאומים, שווי נטו, מטאורולוג, גורביר דינדסה ומשכורת

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של טום סאטר
תמונה של טום סאטר

טום סאטר ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

טום סאטר הוא מטאורולוג שידור אמריקאי עטור פרסים המשמש כיום כעוגן מזג אוויר וכתב עבור CNN News הבינלאומי שבסיסו באטלנטה, ג'ורג'יה. הוא גם נתן עדכוני מזג אוויר שונים עבור חדשות CNN/US ו-HLN בתחנה. לפני CNN, סאטר היה מטאורולוג בוקר וערב עבור WKYT News ו-WTTG שבסיסו בוושינגטון די.סי. טומה גם מחזיק בחמישה פרסי אמי על עבודתו המדהימה כחזאי מזג אוויר.

חינוך תום סאטר

סאטר סיים את לימודיו התיכוניים בעיר הולדתו בארצות הברית. משם, הוא קיבל את התואר הראשון שלו במטאורולוגיה בקולג' מקומי בארצות הברית.

עידן טום סאטר

בן כמה טום? סאטר הוא כבן 58 נכון לשנת 2020. הוא נולד בסביבות 1962, בארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה המדויק שלו ויום הולדתו נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על גילו יעודכנו לאחר אישור זמין. קרא גם: ג'ון הארוודטום סאטר לאום | מוצא אתני

סאטר הוא אזרח אמריקאי מלידה. הוא נולד וגדל בפרברי ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

גובה טום סאטר

טום עומד בגובה ממוצע של כ-5 רגל ו-8 אינץ' (1.72 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות נמצא כעת בבדיקה. צבע השיער של סאטר חום בהיר ועיניו כחולות אוקיינוס.

הורים טום סאטר

סאטר נולד וגדל בשכונה פרברית פשוטה הממוקמת בארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהוא חשאי לשמצה עם הרקע המשפחתי האישי שלו. לפיכך, מידע נוסף על הוריו יעודכן ברגע שיהיה זמין.

טום סאטר אשת CNN |גורביר דינדסה

האם טום נשוי? סאטר נשוי כיום לאשתו גורביר דינדסה. בני הזוג הכירו בקולג' אך הם התחתנו רשמית כמה שנים לאחר סיום הלימודים בקולג'. בדיוק כמו בעלה, גורביר היא עיתונאית מקצועית העובדת כיום ככתבת של תחנה מקומית שבסיסה באטלנטה, ג'ורג'יה. היא גם נולדה בפנג'אב שבהודו אבל גדלה בארצות הברית. בני הזוג התברכו בתאומים והם מתגוררים כיום באטלנטה, ג'ורג'יה.

טום סאטר תאומים

סאטר ואשתו גרביר התברכו בשתי בנות תאומות זהות. עם זאת, מידע לגבי בנותיו של טום יעודכן ברגע שהוא יהיה זמין.

משכורת CNN של טום סאטר

סאטר העובד כמטאורולוג שידור וחזאי מזג אוויר עבור חדשות CNN שבסיסה באטלנטה, ג'ורג'יה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 45,000 ל-100,000 דולר.

טום סאטר CNN Weatherman | מֵטֵאוֹרוֹלוֹג

טום משמש כיום כעוגן מזג אוויר עבור CNN המבוסס הבינלאומי במטה העולמי באטלנטה, ג'ורג'יה. הוא גם חבר באיגוד מזג האוויר הלאומי (NWA) ומחזיק בתעודת אישור חותמת AMS מהאגודה האמריקאית למטאורולוגיה. במהלך כהונתו ב-CNN, סאטר סיפק דיווחים עבור CNN/US ו-HLN.

הוא סיקר סיפורי מזג אוויר בינלאומיים מפורסמים ואירועים כמו הטייפון הייאן ב-2013, השפעת הנפילה בפיליפינים והוא גם הפך לאחד משדרני השידור הבינלאומיים הראשונים שגילו את הרוחות החזקות ביותר בטייפון החזק ביותר שיכולות לנשור על כל קרקע בהיסטוריה המתועדת .

לאורך הקריירה שלו, דיווחי מזג האוויר של טום זיכו אותו בחמישה פרסי אמי ופרס אחד של אגודת הטלוויזיה המלכותית היוקרתית, לפני עבודתו ב-CNN, סאטר עבד כמטאורולוג שידור עבור שווקים שונים בארצות הברית כמו וושינגטון הבירה, ג'ורג'יה ולקסינגטון. הוא גם שימש כעוגן מזג אוויר ראשי וכתב עבור WKYT News במשך חמש שנים רצופות ו-WTTG מבוסס בוושינגטון הבירה במשך שנתיים

שווי נקי של טום סאטר

סאטר הוא מטאורולוג שידור עטור חמש פעמים בפרס האמי, בעל שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר נכון לשנת 2021.