טום טאקר KESQ, ביו, גיל, משפחה, בן, פוקס ניוז, אישה, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של טום טאקר
תמונה של טום טאקר

טום טאקר ביוגרפיה | ויקי

טום טאקר הוא עיתונאי מולטימדיה אמריקאי עטור פרסים המשמש כיום כעוגן סוף השבוע של KESQ News ערוץ 3 שבסיסו בפאלם ספרינגס, קליפורניה. הוא גם משמש ככתב המשימה הכללי שמסקר הרבה סיפורים על סנגור צרכנים עבור התחנה. לפני KESQ, טום שימש כמגיש חדשות בוקר וכתב עבור CBS Local 2 בקליפורניה, FOX News ו-NBC.

עידן טום טאקר

בן כמה טום? טאקר הוא בסביבות גיל 35 עד 40 נכון לשנת 2021. עם זאת, מידע לגבי גילו ותאריך הלידה המדויק אינו זמין כרגע. עם זאת, נעדכן פרטים נוספים על גילו לאחר אישור זמין. קרא גם; צ'רלי אדסיטי

טום טאקר גובה

טאקר עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 9 אינץ' ושומר על משקל גוף ממוצע של כ-68 קילוגרם. מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלו עדיין בבדיקה.הורים טום טאקר

טום נולד וגדל בשכונה פשוטה בדרום קליפורניה על ידי הוריו. הוא בנו של טום טאקר האב (אב) וצאצא של אביו הגדול בשם הדוד טום טאקר. הוא גם גדל לצד אחיו התאום, טים טאקר. עם זאת, מידע לגבי אמו עדיין אינו זמין. נעדכן אותך ברגע שנגלה פרטים נוספים על אמו.

אשתו של טום טאקר

האם טום נשוי? טאקר נשוי לאשתו, סטייסי טאקר. שתי ציפורי האהבה קשרו את הקשר בטקס חתונה פשוט שנערך בתחילת 1990. טאקר וסטיסי היו ביחד די הרבה זמן והם הורים גאים לבן אחד (ג'ייק טאקר). המשפחה מתגוררת בחלק הדרומי של קליפורניה.

טום טאקר בן

טום הוא אב לבן אחד בשם ג'ייק טאקר. אין הרבה מידע זמין באינטרנט על בנו של טאקר. עם זאת, נעדכן פרטים נוספים על בנו ברגע שזה ייחשב זמין.

שווי נקי של טום טאקר

טאקר הוא כתב ואנקור אמריקאי שיש לו שווי מוערך של כ-700,000 עד מיליון דולר.

טום טאקר עוזב את חדשות KESQ

טאקר משמש כיום כעוגן כתב וככתב משימה כללית בערוץ החדשות KESQ 3 של ABC בקליפורניה. היא הצטרפה לתחנה לקראת סוף 2002 לאחר שעבדה מספר שנים כעוגנת בוקר עבור CBS 2 בפאלם ספרינגס. טום גם עבד במספר תחנות תקשורת בחוף המערבי ככתב מתמחה ועובד הנהלה.

הדוחות שלו על KESQ מתמקדים בעיקר במספר נושאים סביב סנגור אנושי ונושאים קשורים אחרים. טום גם סיקר את סיפור טכנולוגיית הבריאות של Palm Desert באפריל 2015. דו'ח מסוג זה זכה לתשומת לב רבה מהצופים מכיוון שלא כולם בארה'ב מעודכנים במלואם בהסברה של לקוחות בתעשייה הארגונית. טאקר גם מנוסה מאוד בצילום, עריכה והפקת חדשות רלוונטיות ומקיפות. הוא עבד עבור FOX News ו-NBC לפני ABC.

הוא שימש גם כמאמן מדיה עבור חברות וארגונים כמו סוני ארה'ב, קרל שטראוס ושירותי שירות ציבוריים. בנוסף, טום הוא מעריץ עצום מאוד של גרין ביי פאקרס והקרדינלים של סנט לואי שנהנה לשחק אליפויות כדורגל פנטזיה בזמנו הפנוי. כך, הוא מתחרה מול עמיתיו הנוכחים בחדר החדשות.

משכורת טום KESQ

טום העובד ככתב וכעוגן עבור חדשות KESQ שבסיסה בקליפורניה מרוויח משכורת שנתית משוערת הנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

טום טאקר FOX News

לפני ABC, טאקר עבד ככתב משימה כללי עבור FOX News ו-NBC. הוא היה העוגן הראשי של דיווחי חדשות הבוקר והערב של FOX News לפני שעזב לבסוף את התחנה לשטחי מרעה ירוקים יותר. ביולי 2004, טאקר קיבל את פרס האקדמיה הלאומית לאמי לאומנויות ומדעי הטלוויזיה בגלל עבודתו ב-ABC, FOX News ו-NBC.