טוני מינולפי WESH 2, ביו, גיל, ויקי, אישה, משכורת, עיר הולדת, משפחה, מקום לידה ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של טוני מינולפי
תמונה של טוני מינולפי

טוני מינולפי ביוגרפיה | ויקיפדיה

טוני מינולפי היא מטאורולוגית עטורת פרסי אמי אמריקאית המשמשת כיום כמטאורולוגית ראשית עבור WESH 2 News שבסיסה באורלנדו, פלורידה מאז 2005. לכן, היא עבדה עבור WESH 2 News קרוב לשש עשרה שנים נכון לשנת 2021. בעבר, טוני שירתה כעוגן מזג האוויר הראשי והכתב של WCHS ABC News שבסיסו בצ'רלסטון-האנטטון בין השנים 1996 עד 2005. טוני גם בילה שלוש שנים בערוץ Weather שבסיסו באטלנטה בשנת 1992. ניתן לזהות אותו מספק דיווחי מזג אוויר ב-WESH 2 בשעה 5:00 , 18:00 ו-23:00 מהדורות חדשות.

גיל טוני מיינולפי| מְקוֹם לֵידָה

בן כמה טוני? מינולפי הוא בן 53 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-3 ביוני 1968 באורלנדו, פלורידה, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-3 ביוני בכל שנה. מזל הלידה של טוני הוא מזל תאומים. קרא גם: איימי סוויזי

טוני מינולפי חינוך

טוני סיים את בית הספר התיכון ואת לימודיו היסודיים בעיר הולדתו, אורלנדו, פלורידה. לאחר מכן סיים תואר ראשון במדעים (B.S) במדעי האטמוספירה ומטאורולוגיה באוניברסיטת המדינה של ניו יורק באולבני.טוני מינולפי לאום | מוצא אתני

מינולפי מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בשכונה פרברית באורלנדו, פלורידה, ארצות הברית. לכן, טוני הוא ממוצא/אתני/מורשת ומוצא קווקזי.

טוני מינולפי גובה

טוני עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ'. הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-78 קילוגרם. עם זאת, פרטים על מדידות גופו האחרות עדיין בבדיקה. למיינולפי שיער שחור ועיניים חומות כהות מדהימות.

משפחת טוני מיינולפי | הורים

מיינולפי נולד וגדל בשכונת פרברים פשוטה באורלנדו, פלורידה, ארצות הברית על ידי הוריו האוהבים. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו של טוני עדיין אינו זמין. לא ידוע גם אם יש לו אחים או לא. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו ואחיו של טוני יעודכנו ברגע שיאושרו.

אח טוני מינולפי

האם טוני הוא תאום? על פי הממצאים שלנו, מינולפי לא חשף אם יש לו אח תאום או לא. עם זאת, מידע נוסף על אחיו של מימולפי יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

גיל אשתו של טוני מינולפי

האם טוני נשוי? מינולפי נשוי כיום לאשתו המקסימה, ג'יין אן. השניים החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי בו השתתפו רק חברים קרובים ובני משפחה. טוני ואשתו התברכו כעת בבת אחת בשם מריה ובבן צעיר יותר בשם אנתוני. מריה נולדה ב-3 במאי 2001. נכון ל-2021 היא בת 21. היא גם מאפרת מקצועית. המשפחה מתגוררת במחוז אורנג', קליפורניה.

משכורת טוני מיינולפי

כמה מרוויח טוני? מיינולפי, העובד כמטאורולוג הראשי וכתב מזג האוויר של WESH 2 News הממוקם באורלנדו, פלורידה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 28,000 ל-98,000 דולר בשנה.

טוני מינולפי WESH 2 מטאורולוג

מינולפי משמש כיום כמטרולוג הראשי של צוות מזג האוויר הראשון המבוסס באורלנדו מאז 2005. הוא אחד המטאורולוגים המנוסים ביותר בכל הזמנים שהוכיח היסטוריה של עבודה במספר תחנות מדיה בארצות הברית. טוני מיומן גם בעריכה ובשידור לא-לינארית מאז שסיים את לימודיו באוניברסיטת המדינה של ניו יורק שבסיסה באולבני.

לפני WESH TV 2 News, הוא עבד ככתב מזג האוויר הראשי והעוגן של WCHS News שבסיסה ב-Charleston-Huntington TV שבסיסה קרוב לתשע שנים וחמישה חודשים. במהלך שהותו בצ'רלסטון, טוני הצליח לכסות מספר סופות שלגים, הוריקנים, שיטפונות, טורנדו ואירועי מזג אוויר אחרים המתרחשים ברחבי ארצות הברית וצ'רלסטון.

מ-1992 עד 1996, טוני בילה כמות מדהימה של זמן בעבודה ככתב מזג אוויר ועוגן עבור ערוץ מזג האוויר (TWC). מיינולפי גם סיקר עדכוני מזג אוויר בשידור חי מציידי הוריקן ונסע לאלבמה כדי לסקר דיווחים חיים על התפרצות הטורנדו הגדול עבור WESH 2 News בשנת 2011. עבודותיו גם זיכו אותו בארבעה פרסי אמי ומועמדות אחת על הסיקור המדהים שלו על מזג האוויר הקשה של מערב וירג'יניה והתפרצות סופת טורנדו במרכז פלורידה Groundhog Day.

שווי נקי של טוני מינולפי

מינולפי הוא מטאורולוג שידור וכתב מזג אוויר מוערך מאוד, ששוויו הנקי נע בין 500,000 למיליון דולר נכון לשנת 2021.