טים ביילי ביו, גיל, אישה, מזג אוויר, משכורת, חתונה, ערוץ 10, כישורים, שבץ ושווי נקי

אוֹסטְרַלִיָה
 תמונה של טים ביילי
תמונה של טים ביילי

טים ביילי ביוגרפיה | ויקיפדיה

טים ביילי הוא עיתונאי אמריקאי המשמש כיום כמגיש ספורט וכתב מזג אוויר בערוץ רשת 10 שבסיסו בסידני, אוסטרליה. בעבר שימש כמגיש רדיו בתחנת Gold Coast Sea FM ועבד כשדר ספורט ברשת 2 Day FM. טים אפילו הופיע כמנחה שותף ב-Wendy Harmer וכתב חוקר של Good Morning Australia עם מייק גיבסון וקרי-אן קנרלי בשנת 2000.

טים ביילי חינוך | כישורים

ביילי למד בפנימייה באזור הכפרי של אוסטרליה. מאוחר יותר, הוא קיבל תואר שני בעיתונאות ותקשורת ממכללה בעלת פרופיל גבוה באוסטרליה, ארה'ב.

עידן טים ביילי

בן כמה טים? ביילי הוא בן 58 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-19 בפברואר 1963 בהובארט, טסמניה, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-19 בפברואר מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא מזל דלי. קרא גם: ביל קרניסטים ביילי לאום | מוצא אתני

טים מחזיק באזרחות אוסטרלית מלידה. הוא גדל באזור הטסמני באוסטרליה. לכן, הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא לבן.

טים ביילי גובה

כמה גבוה טים? ביילי עומד בגובה של 5 רגל 10 אינץ'. הוא גם שוקל בסביבות 82 קילוגרם (181 פאונד). עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות נמצא כעת בבדיקה. צבע השיער של טים אפור ועיניו כחולות.

טים ביילי הורים

טים נולד והובא להובארט, טסמניה, אוסטרליה על ידי שני הוריו האוהבים. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהוא אוהב לשמור עניינים אישיים לשמצה לעצמו. לכן, מידע נוסף על הוריו יעודכן לאחר אישור זמין.

חתונת טים ​​ביילי | אישה | סמנתה ביילי

האם טים נשוי? ביילי נשוי כיום לאהבת חייו סמנתה ביילי. שתי ציפורי האהבה נפגשו והתחתנו בסידני כשטים עדיין היה בקריירה שלו כעוגן מזג אוויר וככתב. סמנתה וטים בורכו כעת בשני ילדים. המשפחה מתגוררת בסידני, אוסטרליה.

משכורת טים ​​ביילי

ביילי עובד ככתב אושיית וכתב עבור רשת 10 חדשות שבסיסה בסידני, אוסטרליה מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 45,000 ל-95,000 דולר בשנה.

טים ביילי שבץ

מידע לגבי השבץ של טים נמצא כעת בבדיקה למרות השערות שהוא לקה בשבץ לפני כן בביתו. עם זאת, פרטים נוספים על מצבה הבריאותי יעודכנו לאחר אישור זמין.

טים ביילי ווטרמן | ערוץ 10

מה טים עושה עכשיו? טים מוכר היטב בזכות היותו כתב ספורט ואושיית מזג האוויר ברשת 10 במשך יותר משלושים שנה. הוא החל לראשונה את הקריירה שלו כעיתונאי בעבודה עם העיתון הובארט מרקורי. גם משפחתו של ביילי עבדה שם שני דורות לפניו. במהלך שהותו שם, הוא היה מסוגל לסקר יחסי תעשייתיים וסוגיות סביבתיות לפני המעבר הגדול שלו לספורט.

טים החל לסקר לראשונה קריקט, כדורגל, גולף ומרוץ היאכטות סידני להובארט בשנותיו הראשונות ככתב ספורט. משם, הוא המשיך בשתי עבודות כמנחה תוכנית אירוח ברדיו ב-Good Morning Australia עוד בשנת 1990. המנחים המשותפים שלו בתוכנית ידועים בשם Mke Gibson ו-Kerri-Ane Kennerley. בשנת 2000, הוא הפך למנחה של The $20 Challenge ושל התוכנית Big Breakfast בשנת 1993. ביילי קשורה לרשת עשר מאז 1980.

שווי נטו של טים ביילי

ביילי היא עיתונאית וכתבת מזג אוויר אוסטרלית ידועה שיש לה שווי נקי מוערך שנע בין מיליון דולר ל-5 מיליון דולר ארה'ב.