טים מאלון ביו, גיל, (בעלו של דון לימון), שווי נקי, גובה, סוכן נדל'ן, משכורת ובית

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של טים מאלון
תמונה של טים מאלון

מי זה טים מאלון ביוגרפיה | ויקיפדיה

טים מאלון הוא סוכן נדל'ן אמריקאי המוכר היטב כשותף וארוסו של אושיית CNN ואיל הטלוויזיה המוכשר, דון למון. הוא הומו גלוי בדיוק כמו בעלו והוא אף פעם לא מצליח להשתמש במצע שלו כדי ליצור מודעות לזכויותיהם של הומוסקסואלים בארצות הברית. מאלון עובדת בעיקר כנדל'ן מניו יורק עבור חברת נדל'ן דאגלס אלמן.

חינוך טים מאלון

על פי הממצאים שלנו, מאלון למד בתיכון סאות'המפטון שם סיים את לימודיו בעונת הסתיו של 2002. משם, טים סיים את לימודיו בבוסטון קולג' עם מגמות בנדל'ן.

עידן טים מאלון

בן כמה טים? מאלון הוא בן 37 ​​נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-6 באפריל 1984 במיל ווטר, ניו יורק, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-6 באפריל מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא מזל טלה. קרא גם: דון לימוןטים מאלון לאום | מוצא אתני

מאלון היא אזרח אמריקאי מלידה. הוא נולד וגדל בצד האורבני של Water Mill, ניו יורק, ארצות הברית. לכן, הוא ממוצא אתני/מורשת ומוצא לבן.

גובה טים מאלון

כמה גבוה טים? מאלון עומד בגובה ממוצע של 6 רגל 2 אינץ'. הוא גבר עם קומת גוף ממוצעת והוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, פרטים לגבי מדידות גופו האחרות עדיין בבדיקה. צבע השיער של טים חום בהיר ועיניו כחולות אוקיינוס.

טים מאלון הורים

טים נולד וגדל כבן יחיד למשפחה ממעמד הביניים שבסיסה בווטר מיל, ניו יורק, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהוא אוהב להרחיק מידע משפחתי אישי מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו יעודכנו ברגע שהוא יאושר.

טים מאלון בעל | דון למון מאורס לטים מאלון

האם טים נשוי? מאלון נמצא כעת במערכת יחסים ארוכת טווח עם כתב CNN דון למון. שתי ציפורי האהבה הם הומואים בגלוי והם לא מפחדים להראות לעולם שהם מאוהבים ומאושרים. טים פגש את דון לראשונה ב-2017 והם החלו לצאת שלושה חודשים לאחר מכן לאחר שיצאו כמה פעמים.

באפריל 2019, דון וטים הודיעו על אירוסיהם באמצעות פוסט ארוך שפורסם בכל חשבונות האינסטגרם שלהם. למון הוא עיתונאי ואיש טלוויזיה עטור פרסים שעבד עבור CNN קרוב לשבע שנים מאז הצטרף לרשת בשנת 2014. טים ודון מתגוררים יחד בדירה פשוטה הממוקמת בהארלם ניו יורק סיטי ודון הוא הבעלים של בית נוסף ב- לונג איילנד, ניו יורק.

שווי נטו של טים מאלון

מאלון הוא סוכן נדל'ן אמריקאי ידוע וארוסו של דון למון מ-CNN, ששוויו מוערך של כ-12 מיליון דולר נכון ל-2021.

טים מאלון קריירת נדל'ן

טים משמש כיום כסוכן נדל'ן עבור חברת דאגלס אלמן נדל'ן. הוא משך לראשונה תשומת לב מהתקשורת לאחר שהחל לצאת עם דון לימון ב-2017 ומאוחר יותר התארס ב-2019. דון הארוס של מאלון הוא סופר ועיתונאי מוכשר שצבר פופולריות על עבודתו ב-CNN News.

טים החל את הקריירה שלו כמנהל מכירות עבור Jukin Media בשנת 2017 לאחר שסיים את לימודיו הגבוהים. ב-2013, הוא היה מנהל ב-Billboard לפני שלבסוף עשה את המעבר שלו לנדל'ן. מאלון עבד גם בקבוצת Cocoran בניו יורק כמתווך נדל'ן.

טים ודון הכריזו לראשונה על מערכת היחסים שלהם בפומבי ב-1 בינואר 2018, במהלך תוכנית מיוחדת לסילבסטר של CNN שבה הם גם יצאו בפומבי כזוג הומוסקסואל. החל משנת 2019, שתי ציפורי האהבה מאורסות וכיום הם חיים יחד בהארלם, ניו יורק.

בית טים ​​מאלון

מאלון וארוסתו, דון למון, חולקים דירה מפוארת בהארלם, ניו יורק עם שתי חיות המחמד המקסימות שלהם. עם זאת, מידע נוסף על הבית שלהם עדיין לא זמין.