טים פריס ביו, גיל, גובה, הורים, אישה, נשוי, פילנתרופיה, ספרים, מחבר, שווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של טים פריס
תמונה של טים פריס

ביוגרפיה של טים פריס

טים פריס הוא פודקאסט, מחבר ספרים ויזם מארצות הברית. הוא הקים את BrainQUICKEN, שלימים שונה שמה ל-BodyQUICK. הוא גם סופר רבי מכר מספר 1 של הניו יורק טיימס, לאחר שכתב ספרים כמו השף של 4 השעות, שבט המנטורים: עצות לחיים קצרים מהטובים בעולם, ועוד 7.

עידן טים פריס

בן כמה טים? פריס הוא בן 45 נכון ל-20 ביולי 2022. הוא נולד בשנת 1977 באיסט המפטון, ניו יורק, ארצות הברית.

חינוך טים פריס

פריס למד בבית הספר סנט פול בקונקורד, ניו המפשייר, ולאחר סיום לימודיו, הוא נרשם לאוניברסיטת פרינסטון. הוא קיבל תואר בלימודי מזרח אסיה מהאוניברסיטה בשנת 2000.קרא גם: אמארה טריניטי

גובה טים פריס

השחקן המפורסם עומד בגובה של 5'11 אינץ' (180 ס'מ).

טים פריס הורים| מִשׁפָּחָה

פריס נולד בשם טימותי פריס למשפחה ממעמד הביניים בעיר ניו יורק, ארה'ב. עם זאת, ניסיונות לבסס את זהותם של אמו ואביו עלו בתוהו שכן מידע עליהם אינו זמין לציבור. לכן לא ידוע אם יש לו אחים.

אשתו של טים פריס| נָשׂוּי

האם טים נשוי? הוא לא פרסם את מערכת היחסים שלו בפומבי. מצבו המשפחתי, בין אם נשוי, מאורס, גרוש או רווק, אינו ידוע.

טים פריס שווי נקי

כמה שווה טים? למר פריס יש שווי נקי מוערך של בערך 100 מיליון דולר . הוא שיתף פעולה עם חברות ידועות כמו אובר, פייסבוק, טוויטר ואוורנוט, וכמה מספריו הוצגו ב-USA Today, הניו יורק טיימס והוול סטריט ג'ורנל.

טים פריס יזם| פִילָנטרוֹפִּיָה | קריירה

פריס קיבל עבודה כאיש מכירות בחברת אחסון נתונים לאחר שסיים את לימודיו בפרינסטון. טים הקים את BrainQUICKEN, חברת תוספי תזונה מבוססת אינטרנט, בזמן שעדיין עבד בחברה בשנת 2001. הוא ניהל את החברה שלו עד 2010 אז מכר אותה לחברת פרייבט אקוויטי מלונדון תחת השם BodyQUICK. הוא הצהיר פעמים רבות שספרו הראשון, שבוע העבודה בן 4 השעות, מבוסס על פרק זמן זה. פריס החל לשדר פודקאסטים לאחר שמכר את החברה שלו. הוא מנחה את הפודקאסט שלו, The Tim Ferriss Show, שדן בשגרת בוקר, פיתוח אישי ודמות, והרגלי המדיטציה של ידוענים, ספורטאים ומנכ'לים. הוא גם דן בהון סיכון, כתיבה, משחק/סרטים ומטאפיסיקה מדי פעם.

פריס נהנית להשקיע בסטארטאפים ומתן ייעוץ עסקי. הוא היה משקיע מלאך ויועץ לחברות כמו Shopify, StumbleUpon, DailyBurn, Posterous, Evernote, Reputation.com, Trippy ו-TaskRabbit. הוא גם ביצע השקעה מראש ב-Uber ומשמש כיועץ לחברה. גארט קאמפ היה שותף להקים את אובר והוא גם המייסד של StumbleUpon, חברה לה ייעץ בעבר. פריס גייסה 250,000 דולר בפחות משעה ב-2013 והשקיעה בשיפ באמצעות סינדיקט שהוקם ב-AngelList. בסופו של דבר הוא גייס מעל 500,000 דולר מתומכיו, והחברה גייסה סך של 2.1 מיליון דולר.

פריס יצאה לאור על ידי פתיחת עסק להוצאה לאור של ספרי אודיו המכונה Tim Ferriss Publishing, בנובמבר 2013. הספר הראשון שיצא לאור היה Vagabonding מאת רולף פוטס. מיזם ההוצאה לאור ראה אור ספרים אחרים כמו המכשול הוא הדרך מאת ריאן הולידיי, טקסים יומיים מאת מייסון קורי, ומה שלמדתי להפסיד מיליון דולר מאת ג'ים פול וברנדן מויניהן. במהלך השנים, פריס הפך לאדם ידוע וניצל את מעמדו כדי לגייס כספים כדי להגביר את לימודי הפסיכדליה במוסדות כמו בית הספר לרפואה של אוניברסיטת ג'ונס הופקינס. אחת מתרומתו הידועות ניתנה בשנת 2016 כאשר נתן 100,000 דולר לחקר תרופות פסיכדליות לטיפול בדיכאון מג'ורי.

הספרים של טים פריס| מְחַבֵּר

♦  2007 – שבוע העבודה בן 4 השעות: בריחה 9-5, גר בכל מקום והצטרף לעשירים החדשים. שבוע העבודה בן 4 שעות
♦  2009 – (מהדורה מורחבת ומעודכנת) שבוע העבודה בן 4 השעות: בריחה 9-5, חי בכל מקום והצטרף לעשירים החדשים
♦  2010 - הגוף בן 4 השעות: מדריך לא נפוץ להורדת שומן מהירה, סקס מדהים והפיכה לעל אנושי.
♦  2012 – השף בן 4 השעות: הדרך הפשוטה לבישול כמו מקצוען, ללמוד כל דבר ולחיות את החיים הטובים.
♦  2016 – כלים של טיטאנים: הטקטיקות, השגרות וההרגלים של מיליארדרים, אייקונים ומבצעים ברמה עולמית.
♦  2017 - שבט המנטורים: עצות לחיים קצרים מהטובים בעולם