טים קלר ביו, גיל, מוצא אתני, משפחה, אישה, סרטן, בריאות, שווי נטו וכנסייה

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של טים קלר
תמונה של טים קלר

פורסם במקור באתר famousintel.com

טים קלר ביוגרפיה וויקי

טים קלר הוא כומר אמריקאי, תאולוג ומגן הנצרות. הוא המייסד והיו'ר של גואל עיר לעיר, ארגון שמכין כמרים לשירות בכל רחבי העולם. בנוסף, הוא הקים את הכנסייה הפרסביטריאנית הגואל בעיר ניו יורק.

חינוך של טים קלר

קלר הוא בעל תארים מאוניברסיטת באקנל, הסמינר התיאולוגי גורדון-קונוול והסמינר התיאולוגי של וסטמינסטר. בניצוחו של הארווי מ. קון, הוא זכה ב-D.Min. שם בשנת 1981. בשל המשרד של InterVarsity Christian Fellowship, שאיתו עבד מאוחר יותר כצוות, הוא התנצר בזמן שלמד באוניברסיטת באקנל.טים קלר גיל ויום הולדת

בן כמה טים? קלר הוא 72 שנים בן 2022. e נולד ב 23 בספטמבר 1950 באלנטאון, פנסילבניה, ארצות הברית. הוא חוגג את יום הולדתו ב-23 בספטמבר מדי שנה.

טים קלר לאום ואתניות

קלר מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד באלנטאון, פנסילבניה, ארצות הברית. הוא בן תערובת. קרא גם: קירק פרנקלין .

טים קלר הורים

קלר הוא בנם של לואיז א. קלר (קלמנט) וויליאם ב. קלר, מנהל פרסום בטלוויזיה.

אשתו של טים קלר

יחד עם אשתו קתי, קלר מתגורר כיום באי רוזוולט בניו יורק. דיוויד, מייקל וג'ונתן קלר הם שלושת הבנים של בני הזוג קלר.

טים קלר גובה

קלר עומד בגובה של 6 רגל ו-2 אינץ' (1.88 מ').

השווי הנקי של טים קלר

כמה מרוויח טים קלר? לקלר שווי נקי מוערך של 1.5 מיליון דולר.

טים קלר סרטן ובריאות

קלר חשף את אבחנה של סרטן הלבלב שלו ביוני 2020. ב-3 בדצמבר 2021, ציוץ קבע שהסרטן נמצא בשליטה.

טים קלר גואל הכנסייה הפרסביטריאנית

החל משנת 2008, מספר האנשים שהשתתפו בכנסייה הפרסביטריאנית של הגואל גדל מ-50 ליותר מ-5,000, מה שהוביל כמה לתאר אותו כ'האוונגליסט הנוצרי המצליח ביותר בעיר'. הנצרות היום בשנת 2004.

לכנסייה יש הרכב ייחודי למגה-כנסייה בארצות הברית בשל התמקדותה באנשי מקצוע עירוניים צעירים, שלדעת קלר יש השפעה בלתי פרופורציונלית על התרבות והרעיונות שלה. מבוגרים שהם רווקים מהווים את רוב הקהילה; בנוסף, יש בה מספר רב של חברים אסיאתים-אמריקאים המועסקים באמנויות ובשירותים פיננסיים'. הוא כמעט ולא נרתע מאמיתות נוצריות קשות, [אבל] הוא נשמע שונה מרבים מהקולות האוונגליסטיים הצורמניים במרחב הציבורי', לפי אחד המבקרים של דרשותיו. כנסייה מרכז פוליטית היא תוצאה של הביקורת התכופה של קלר על שתי המפלגות הפוליטיות. וסירובו לנקוט עמדות פומביות בנושאים פוליטיים.

קרא גם: אליסון גרגארו FOX 35, ביוגרפיה, ויקי, גיל, גובה, בעל, עזיבה, משכורת ושווי נקי

Redeemer Presbyterian Church הקימה גם את המרכז לאמונה ועבודה כדי להכשיר אנשי מקצוע בתיאולוגיה נוצרית, Redeemer City to City להכשיר ולממן כמרים בניו יורק ובערים אחרות, ואת Hope for New York, ארגון ללא מטרות רווח ששולח מתנדבים ומענקים ליותר מ-40 משרדי אמונה המשרתים צרכים חברתיים בעיר ניו יורק.

קואליציית הבשורה, קבוצה של מנהיגים רפורמים מרחבי ארצות הברית, נוסדה על ידי קלר. השפעתו הגלובלית גדלה כתוצאה מהחניכה שלו למנהיגי כנסייה צעירים יותר כמו סטיב צ'ונג בסידני וסקוט סאולים בנאשוויל. קלר התפטר מתפקיד הכומר הבכיר של הכנסייה הפרסביטריאנית של הגואל ב-1 ביולי 2017. דרך העיר הגואל לעיר, המהלך היה חלק מתוכנית גדולה יותר להעביר את המיקוד שלו מהטפה להכשרת הדור הבא של מנהיגי הכנסייה והקמת כנסיות חדשות בעולם הגלובלי. ערים.

טים קלר הבשורה נגד דת

תורתו של קלר את הבשורה, המדגישה את הרעיונות של השחתה מוחלטת, חסד חסר ערך וכפרה חלופית, שימשה את המוקד והיסוד של כהונתו. הבשורה היא זו: אנחנו יותר רשעים ובלתי מושלמים בעצמנו ממה שהעזנו להאמין אי פעם, אך יחד עם זאת, אנו אהובים ומתקבלים בישוע המשיח יותר ממה שהעזנו לקוות אי פעם, על פי הצהרתו המצוטטת לעתים קרובות. קלר מעמת את החזון הזה של הבשורה עם 'דת קונבנציונלית' ו'אי דת' (שאותן הוא מגדיר כאמונה שאין אלוהים או אין צורך בחסדו).

הביטוי 'שיטה שלישית בבשורה' או 'במרכז הבשורה' שימש לתיאור אסטרטגיה זו. הפרשנות שלו למשל הבן האובד, המבוססת על הוראת אחד ממוריו של קלר, אדמונד קלוני, אופיינית לאסכולה זו (ראה האל האובד).

טים קלר השקפות תיאולוגיות

קלר מעדיף להזדהות עם עצמו כאורתודוכס כי 'הוא מאמין בחשיבותה של המרה אישית, או 'להיוולד מחדש', ובסמכותו המלאה של התנ'ך'. קלר דוחה את השם 'אוונגליסטי' בשל הקונוטציות הפוליטיות והפונדמנטליסטיות שלו. למרות שחלק מהמסורת הזו מתחו עליו ביקורת על הבנתו העכשווית את רעיונותיה, הוא מזדהה עם התיאולוגיה הקלוויניסטית. הוא כונה 'ניאו-קלוויניסט' וכ'כומר מתהווה ידידותי לדוקטרינה'.

ספרי טים קלר

 • משאבים לדיאקונים: אהבה מבוטאת באמצעות משרדי רחמים
 • משרדי הרחמים: קריאת דרך יריחו
 • מדריך לאדנית הכנסייה
 • הסיבה לאלוהים: אמונה בעידן של ספקנות
 • האל האובד: משחזר את לב האמונה הנוצרית
 • אלים מזויפים: ההבטחות הריקות של כסף, מין וכוח, והתקווה היחידה שחשובה
 • צדק נדיב: איך חסד אלוהים עושה אותנו צודקים
 • צלב המלך: סיפורו של העולם בחייו של ישו
 • משמעות הנישואין: התמודדות עם המורכבות של מחויבות עם חכמת האל
 • החופש של שכחה עצמית: הדרך לשמחה נוצרית אמיתית
 • כנסיית מרכז: עושה שירות מאוזן, ממוקד בשורות בעיר שלך
 • כל מאמץ טוב: חיבור עבודתך לעבודת אלוהים
 • גלטים בשבילך
 • שופטים בשבילך
 • ללכת עם אלוהים דרך כאב וסבל
 • מפגשים עם ישו: תשובות בלתי צפויות לשאלות הגדולות של החיים
 • הרומים 1-7 בשבילך
 • תפילה: חווית יראה ואינטימיות עם אלוהים