אוליביה גארווי בעל, ABC7, Wiki, גיל, גובה, הורים, אמא, נשוי, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של אוליביה גארווי
תמונה של אוליביה גארווי

אוליביה גארווי ביוגרפיה | ויקי

אוליביה גארווי היא עיתונאית ספורט, אושיית וכתבת אמריקאית שעובדת כיום ככתבת ספורט ועוגן ב-WJLA ABC7, בוושינגטון הבירה. לפני שהצטרפה ל-ABC7. היא שימשה כמנהלת ספורט ואושיית ספורט ב-NBC פאלם ספרינגס.

חינוך אוליביה גארווי

אוליביה השיגה את תעודת בגרות בבית הספר התיכון פאלם מדבר. לאחר מכן הצטרפה לאוניברסיטת אריזונה סטייט שם ​​קיבלה את התואר הראשון שלה בעיתונאות.

גיל ויום הולדת אוליביה גארווי

בת כמה אוליביה? אוליביה היא 27 שנים בת משנת 2022. היא הייתה בפנים אלף תשע מאות תשעים וחמש בלוס אנג'לס וגדל באינדיאן וולס בקליפורניה, ארצות הברית של אמריקה. אם כי הפרטים שלה לגבי מתי היא חוגגת את יום הולדתה עדיין לא זמינים. קרא גם: לורן שהדיאוליביה לאום ואתניות

גארווי מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה בלוס אנג'לס וגדלה באינדיאן וולס קליפורניה. היא שייכת לאתניות/מורשת/מוצא לבן.

אוליביה גארווי גובה ומדידות

כמה גובה אוליביה? אוליביה עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.7 מ'). פרטים על מידות גופה האחרות יעודכנו בהקדם האפשרי.

אוליביה גארווי הורים ואחים

גארווי נולדה בלוס אנג'לס, קליפורניה, להוריה. היא בתם של (אבא) סטיב גארווי ו(אמא) מילי גארווי. פרטים על אחיה נמצאים כעת בבדיקה.

הבעל של אוליביה גארווי | מאורס

אוליביה נשואה? הפרטים של אוליביה על מצבה הזוגי והזוגיות נמצאים כעת בבדיקה. היא פרטית בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים. נעדכן את מצבה המשפחתי לאחר אישור פומבי.

משכורת אוליביה גארווי

גארווי, העובד ככתב ספורט ועוגן ב-WJLA ABC7, בוושינגטון הבירה, מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 40,000-120,000 דולר.

אוליביה גארווי שווי נקי

אוליביה היא עיתונאית ספורט, אושיית וכתבת אמריקאית בעלת שווי נקי של מיליון דולר

אוליביה גארווי ABC7

גארווי הוא עיתונאי ספורט ידוע בעל הניסיון והתמחה בעיקר בספורט. כרגע היא משמשת ככתבת ספורט וב-WJLA ABC7, בוושינגטון די.סי. היא הצטרפה לתחנה. היא הצטרפה לתחנה ביוני 2020. לפני שהצטרפה ל-ABC7, היא שימשה כמנהלת ספורט ואושיית ספורט ב-NBC Palm Spring, שם סיקרה אירועי ספורט כמו BNP Paribas Open, טורניר הגולף של אמריקן אקספרס ואירועי ספורט רבים בבתי ספר תיכוניים. לפני שהצטרפה ל-NBC בפאלם ספרינגס, היא שימשה כעוזרת הפקה של 'NFL Redzone' ברשת NFL עם סקוט הנסון, Sportsnet LA ו-Spectrum Sports.