אוליביה ראסל WKYT, ביוגרפיה, גיל, משפחה, גובה, בעל, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של אוליביה ראסל
תמונה של אוליביה ראסל

אוליביה ראסל ביוגרפיה | ויקי

אוליביה ראסל היא עיתונאית ואושיית אמריקאית המשמשת כיום ככתבת סוף שבוע עבור WKYT בלואיוויל, קנטקי. בעבר היא עבדה כעוגנת וכתבת עבור KNOE 8 News במונרו, לה אוליביה הייתה גם חברה בצוות המכללות לנשים באוניברסיטת בלרמין בשנת 2017. היא אפילו שימשה ככתבת סוף שבוע מתמחה עבור ABC 13 WBKO ו-WYMT.

חינוך אוליביה ראסל

ראסל למדה את בית הספר התיכון שלה באקדמיית הלב הקדוש משנת 2009 עד 2013. לאחר שסיימה את התיכון, היא הצטרפה לאוניברסיטת בלרמין שם קיבלה את התואר הראשון שלה בלימודי תקשורת ומדיה בשנת 2017. במהלך ארבע שנותיה באוניברסיטה, היא הייתה פעילה חברה בקבוצת הסופטבול לנשים בבלרמין.

אוליביה ראסל גיל WKYT

בת כמה אוליביה? אוליביה נולדה וגדלה בלואיוויל, קנטקי, ארצות הברית של אמריקה. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה והגיל המדויקים שלה אינו זמין כרגע למרות המאמצים שלנו לקבל מידע נוסף על חייה האישיים. עם זאת, פרטים נוספים על גילה ויום הולדתה יעודכנו לאחר אישור הזמינות. קרא גם: קריסטן קנדיאוליביה ראסל לאום | מוצא אתני

ראסל מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בלואיוויל, קנטקי, ארצות הברית. היא ממוצא/מורשת לבנה.

אוליביה ראסל גובה | מידות

אוליביה עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ') וגם שומרת על משקל גוף של 121 פאונד (55 ק'ג). פרטים על מידות הגוף האחרות שלה נמצאים כעת בבדיקה.

אוליביה ראסל הורים

ראסל נולד וגדל בשכונה פשוטה הממוקמת בארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי אביה ואמה אינו זמין כעת. לא ידוע בציבור אם יש לה אחים או לא. עם זאת, נעדכן פרטים נוספים על משפחתה לאחר אישור זמין.

בעל אוליביה WKYT

אוליביה נשואה? מידע לגבי מצבה המשפחתי של אוליביה אינו זמין כרגע למרות שיש השערות שהיא נשואה או במערכת יחסים. עם זאת, פרטים נוספים על בעלה יעודכנו ברגע שיאושרו זמינים.

משכורת אוליביה WKYT

אוליביה עובדת ככתבת ומגישת סוף שבוע ב-WKYT, בקנטקי, מרוויחה משכורת שנתית משוערת הנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

אוליביה ראסל WKYT

ראסל משמש כיום כעוגן וכתב בסוף השבוע ב-WKYT בלקסינגטון, קנטקי. בעבר, היא עבדה כמגישת מילוי וכתבת בערוץ חדשות WSAZ 3. היא גם עברה למונרו, לוס אנג'לס כדי לעבוד בחדשות KNOE 8. לאחר מכן, אוליביה המשיכה לעבוד ככתבת וכעוגנת ב-WYMT בקנטקי באפריל 2019 לפני שהצטרפה לצוות החדשות של WKYT בנובמבר 2020.

אוליביה ראסל שווי נקי

אוליביה היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית בעלת שווי מוערך של 2 מיליון דולר. סכום זה הוערך ממספר הנכסים תחת שמה.