ורוניקה מירקל ABC7, בעל, ביו, ויקי, גיל, אבא, אחות, שווי נקי, כלב ומשכורת

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של ורוניקה מירקל
תמונה של ורוניקה מירקל

ורוניקה מירקל ביוגרפיה וויקיפדיה

ורוניקה מירקל היא כתבת יפנית-אמריקאית המשמשת ככתבת משימה כללית של ABC7 Eyewitness News. היא הפכה לחלק מצוות ABC7 Eyewitness News באוגוסט 2017. היא בילתה שלוש שנים ב-ABC30 בפרזנו, קליפורניה, כמגישת סוף שבוע וככתבת.

ורוניקה נס גיל ויום הולדת

היא נולדה ב 10 בינואר באוסקה, יפן. נס חוגג אותה יום הולדת ב-10 בינואר כל שנה. עם זאת, פרטים על גילה אינם נחשפים כרגע.

ורוניקה נס מידות וגובה

נס עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.67 מ'). מידות הגוף האחרות שלה יופיעו ברגע שהמידע יהיה זמין.ורוניקה נס חינוך

כשהמשיכה ללימודים האקדמיים שלה, ורוניקה קיבלה את התואר הראשון שלה ממכללת מורו לתקשורת באוניברסיטת וושינגטון סטייט. מאוחר יותר למדה עיתונות משודרת ומדעי המדינה.

במהלך סמסטר ב-WSU, ורוניקה טיילה ברחבי הודו ולמדה את התרבות. מאוחר יותר היא סיימה את לימודיה באוניברסיטת סירקיוז עם תואר שני בחדשנות עיתונות בשנת 2018. ביוני 2019, ורוניקה נבחרה להיות דוברת תחילת 2019 של המכללה הקהילתית בלונג ביץ'.

ורוניקה נס רקע יפני ואתני

היא נולדה באוסקה, יפן, שם מתגוררת רוב משפחתה עד היום. בזמן שגדלה בסיאטל, היא למדה בבית ספר יפני. יתר על כן, ורוניקה שולטת ביפנית באופן שוטף. רוב הקיץ של ורוניקה בילתה בביקור במשפחתה היפנית.

ורוניקה נס הורים ואחים

היא נולדה להורים יפנים ששמם לא נמסר. אמה יפנית ורוב משפחתה של אמה מתגוררת ביפן. אמה פגשה את אביה עוד כשהייתה סטודנטית בוויומינג. כשהייתה עדיין בתיכון הוריה התגרשו. יש לה גם שני אחים, אחות קטנה ואח צעיר.

ורוניקה נס אב

אביה בילה שלוש עשרה שנים בכלא הפדרלי בשל מעורבותו בתוכנית פירמידה. מאוחר יותר הוא שוחרר לחופשי בפברואר 2019.

ורוניקה נס אחות

היא גרה עם אחותה הצעירה יחד עם הכלב שלה, ג'ורג'. נס אמרה פעם שהיא לא הייתה מאוד קרובה לאחותה הצעירה כשהם גדלו, אבל עכשיו הם החברים הכי טובים.

ורוניקה נס בעל

כשהיא חופרת בחיי האהבה שלה, מירקל לא שיתפה שום מידע לגבי בן זוגה הנוכחי. היא לא חשפה אם היא כרגע נשואה או בזוגיות. סעיף זה יעודכן ברגע שהמידע יאומת ממקור אמין. בינואר 2020, ורוניקה יצאה למסע סקי.

שכר נס ורוניקה

משכורות מגיש חדשות/כתב ב-WWSB ABC 7 יכולות לנוע בין $51,205-$56,026. אמנם ורוניקה לא שיתפה את התקשורת בנתון הממשי של שכרה.

שווי נטו של ורוניקה מירקל

ל- Miracle יש שווי נקי מוערך של מיליון דולר נכון לשנת 2020. היא רכשה את רוב עושרה דרך הקריירה המצליחה שלה ככתבת.

ורוניקה מירקל דוג

היא מגדירה את עצמה כאופטימית מאוד. נס הוא גם אדם מאוד רחום. היא הבעלים הגאה של שני כלבי הצלה, קומה ולונה. היא פגשה את קומה בזמן שהייתה באירוע אימוץ. ורוניקה חולמת לבנות חוות הצלה לכלבי מחסה לאחר פרישתה.

ורוניקה מירקל Abc7

Miracle משמש כעת ככתב משימה כללי עבור חדשות ABC7 Eyewitness. היא הפכה לחלק מהצוות באוגוסט 2017. מירקל בילתה בעבר שלוש שנים ב-ABC30 בפרזנו, קליפורניה, בתור אושיית סוף שבוע וככתבת.

בזמן שהייתה בפרזנו, סדרת דיווחים שלה סייעה לשחרר אישה מהכלא לאחר שהואשמה שלא כדין בפשעים שלא ביצעה. ורוניקה החלה את קריירת השידור שלה ב-KLEW-TV בלואיסטון, איידהו, שם שימשה כתבת משימה כללית ומגישת חדשות בערב.

מאוגוסט 2017, ורוניקה שימשה ככתבת חדשות עבור KABC-TV בלוס אנג'לס, קליפורניה. בשנת 2016, היא הייתה אחת ממייסדי VOSOT. זוהי אפליקציה לנייד שהומצאה כדי לתת מענה לעיתונאים.

איש הקשר של ורוניקה

מרכז השידור של ABC7
אמון: ורוניקה
500 Circle Seven Drive
גלנדייל, קליפורניה 91201
818-863-7777

מדיה חברתית