אוולין טאפט ביו, גיל, ויקי, בעל, חתונה, גובה, CBS/KCAL 9, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של אוולין טאפט
תמונה של אוולין טאפט

אוולין טאפט ביוגרפיה | ויקי

אוולין טאפט היא מטאורולוגית אמריקאית, אושיית מזג אוויר וכתבת העובדת כיום כחזאית מזג האוויר של KCAL 9 שבסיסה בלוס אנג'לס, קליפורניה. לפני שהצטרפה לצוות החדשות של KCAL 9, היא עבדה כמגישת מזג אוויר ב-KRON 4 News באזור מפרץ סן פרנסיסקו. היא גם חברה באישור איגוד מזג האוויר הלאומי.

אוולין טאפט חינוך | מוֹעֲדוֹן נָשִׁים

אוולין למדה בבית הספר לעיתונאות אננברג באוניברסיטת קליפורניה. שם סיימה תואר בעיתונאות משודרת ובמדעי המדינה והגישה את שידורי החדשות החיים של אננברג. טאפט מחזיק גם בתעודה במטאורולוגיה מאוניברסיטת מיסיסיפי סטייט.

עידן אוולין טאפט

בת כמה אוולין? טאפט היא בת 36 נכון לשנת 2020. היא נולדה ב-24 באוגוסט 1984 בסן פרנסיסקו, קליפורניה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-24 באוגוסט מדי שנה. סימן הלידה שלה הוא ליאו. קרא גם: קייטלן קולינסאוולין טאפט לאום | מוצא אתני

טאפט מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בסן פרנסיסקו, קליפורניה, ארצות הברית. היא ממוצא/מורשת לבנה.

אוולין טאפט גובה | מידות

אוולין עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 8 אינץ' (1.68 מ') וגם שומרת על משקל גוף של 121 פאונד (55 ק'ג). פרטים על מידות הגוף האחרות שלה נמצאים כעת בבדיקה.

אוולין טאפט הורים

טאפט נולדה וגדלה בסן פרנסיסקו על ידי הוריה כילדה יחידה אך מידע לגבי אמה ואביה אינו זמין כרגע. הסיבה לכך היא שהיא ידועה בהרחקת מידע משפחתי האישי שלה מהציבור. עם זאת, נעדכן פרטים נוספים על הוריה של אוולין לאחר אישור זמין.

חתונה של אוולין טאפט

טאפט החליפה נדרים עם בן זוגה הוותיק רוס רזניק בטקס חתונה פרטי שנערך באזור מפרץ סן פרנסיסקו. עם זאת, מידע על נושא החתונה שלה, תמונות וכיצד הכל הלך בקבלת הפנים אינו זמין כרגע. הסיבה לכך היא שהיא ידועה בשמירה על פרטיות פרטיות. נעדכן פרטים נוספים על חתונתה ברגע שהם יהיו זמינים.

אוולין טאפט הבעל רוס רזניק

האם טאפט נשוי? אוולין נשואה לבעלה רס רזניק. השניים קשרו את הקשר בשנת 2011. יחד הם בורכו בבת אחת בשם אלי מקסוול ובן בשם קליפורד ג'ונסון. Ress הוא המייסד הראשי של אתר משאיות אוכל בשם Roaming Hunger.

אוולין טאפט בהריון

אוולין ובעלה עם שני ילדים; אלי מקסוול ובן בשם קליפורד ג'ונסון. היא ילדה את קליפורד ב-2014. פרטים נוספים על ילדיה עדיין בבדיקה.

משכורת אוולין טאפט

טאפט העובד כמטאורולוג הראשי של KCAL שבסיסו בסן פרנסיסקו, קליפורניה, מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

שווי נקי של אוולין טאפט

אוולין היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית בעלת שווי מוערך של 2 מיליון דולר. סכום זה נצבר מהקריירה שלה כמטאורולוגית ועיתונאית.

אוולין טאפט CBS/KCAL מזג אוויר | מֵטֵאוֹרוֹלוֹג

אוולין משמשת כיום כמטאורולוגית הראשית של חדשות KCAL 9. היא הצטרפה לתחנה לאחר שעזבה את חדשות KRON 4. ב-KRON 4 עבד טאפט כחזאי מזג אוויר של שבע שעות בוקר. היא גם חברה באיגוד מזג האוויר הלאומי (NWA) שהעניק לה גושפנקא.

לאחר שקיבלה את התעודה שלה במטאורולוגיה מאוניברסיטת מיסיסיפי סטייט, טאפט עבדה גם כעוגנת וכתבת ב-KCOY בחוף המרכזי. היא דיווחה על כמות משמעותית של סיפורים בחזית של כמה שריפות במחוז סנטה ברברה. נולד וגדל באזור מפרץ סן פרנסיסקו, הוריה של אוולין הם ילידי מוסקבה. את זמנה הפנוי היא מבלה בעיקר בשייט, בקריאה ובבילוי זמן איכות עם משפחתה.