יעקב אלורדי ביו, גיל, ויקי, גובה, שווי נקי, הורים, חברה, סרטים ותוכניות טלוויזיה

אוֹסטְרַלִיָה
  צילום יעקב אלורדי
צילום יעקב אלורדי

פורסם במקור באתר famousintel.com

יעקב אלורדי ביוגרפיה וויקיפדיה

ג'ייקוב אלורדי הוא שחקן אוסטרלי ידוע. הוא ידוע בעיקר בזכות תפקידיו כנואה פלין בזכיינית סרטי הנעורים של נטפליקס The Kissing Booth ונייט ג'ייקובס בסדרת HBO Euphoria. במהלך שנות לימודיו, החל לשחק והופיע בהפקות במה רבות.

עידן יעקב אלורדי

בן כמה יעקב? הוא בן 25 נכון לשנת 2022. הוא נולד בשם יעקב נתנאל אלורדי ב-26 ביוני 1997 בבריסביין, אוסטרליה.גובה יעקב אלורדי

הוא עומד בגובה של 6'5 אינץ' (196 ס'מ). קרא גם: אקטאר איסלאם

יעקב אלורדי משפחה והורים

אלורדי נולד ב-26 ביוני 1997 בבריסביין, אוסטרליה, לג'ון ומליסה אלורדי. הוא גדל על ידי שתי אחיות, איזבלה וג'לין. ככל הנראה, לא הרבה ידוע על משפחתו.

יעקב אלורדי חברה והיכרויות

במהלך הצילומים של 'תא הנשיקות', ג'ייקוב אלורדי והראשית שלו, השחקן ג'ואי קינג, הפכו לחברים טובים. בסופו של דבר הזוג הפך למעורב רומנטית והחל לצאת. לכאורה הם נפרדו ביולי 2018, אבל ג'ייקוב שם קץ לשמועות בכך שאיחל לג'ואי יום הולדת שמח ברשתות החברתיות. אלורדי יוצא כעת עם קאיה גרבר. הם עוררו שמועות על היכרויות לראשונה בספטמבר 2020, חודשים לאחר שנפרדה מפיט דוידסון, כאשר נראו מחזיקים ידיים לאחר דייט בארוחת ערב בנובו במאליבו.

יעקב אלורדי מים עמוקים

ג'ייקוב הופיע בתור ריצ'רד בסרט המתח הפסיכולוגי הארוטי האמריקאי 'מים עמוקים'. זוג נשוי שהתאהב מתחיל לשחק במשחקי מחשבה קטלניים אחד נגד השני, מה שגורם למותם של אחרים סביבם.

יעקב אלורדי תא הנשיקות

הוא לוהק לתפקיד נואה פלין, אחיו הבכור של לי ומתעניין האהבה ובסופו של דבר החבר של אל בסרט הקומדיה הרומנטית האמריקאית לנוער משנת 2018 The Kissing Booth.

קריירה של יעקב אלורדי

קריירת המשחק המקצועית שלו התחילה עם הסרט הקצר 'קרפה ליאם'. הוא גילם את הדמות הראשית, ליאם, בסרט. לאחר מכן הוא הופיע ב-'Max & Iosefa', סרט קצר נוסף. הוא גם גילם את דמות הכותרת בסרט זה. הוא גם התחיל להתעניין בהיבטים אחרים של יצירת סרטים ועבד על הסרט כסופר. הוא לא רצה להגביל את עצמו למשחק והאמין שיש לו צד אמנותי יותר לעצמו. הוצע לו תפקיד קטן בסרט 'שודדי הקאריביים: גברים מתים לא מספרים סיפורים' בשנת 2017. ג'ייקוב שיחק בסרט תפקיד קטן וחסר קרדיט. זו הייתה הצלחה גדולה, ויעקב למד הרבה על הסט.

קרא עוד: מרקו פייר ווייט ביו, גיל, משפחה, קנור, שווי נקי ומסעדות

הוא ניסה לתפקיד משנה בדרמה הקומית 'Swinging Safari', שבה כיכבו קיילי מינוג וגיא פירס. זה זכה להצלחה קריטית וכיכב ג'ייקוב בתור 'תרנגול'. הסרט זכה גם הוא להצלחה קופתית. בעקבות תקופה זו, ג'ייקוב עבר ללוס אנג'לס והתיישב בלוס אנג'לס. בסופו של דבר הוא נבחן לתפקיד 'נוח פלין', עניין האהבה העיקרי של הגברת המובילה בסרט, בסרט 'נטפליקס' 'תא הנשיקות'. ב-11 במאי 2018, הסרט שוחרר בנטפליקס וזכה לביקורות נלהבות.

הוא מוכן לשחק תפקיד מרכזי בסרט הקרוב 'אוסף המתים', שם הוא ייראה משחק את התפקיד של 'ג'ייק'. הוא יגלם את 'כריס' בסרט נוסף שעתיד לצאת, '2 לבבות'. אמורה גם לשחק תפקיד מפתח בסדרה הקרובה 'HBO' 'אופוריה'. המבוססת על סדרה ישראלית באותו השם, 'אופוריה' תעקוב אחר חייהם של כמה בני נוער בתיכון כשהם מתנסים במין, סמים, אהבה וחברות. הוא גם אמור לגלם את התפקיד של 'לוקאס ג'קסון בסדרה הקרובה 'The Bend'.

יעקב אלורדי שווי נקי

יש לו שווי נקי מוערך של מיליון דולר.

יעקב אלורדי סרטים ותוכניות טלוויזיה

סרטים:

♦ 2022 – מים עמוקים
♦ 2021 – ביתן הנשיקות 3
♦ 2020 – ביתן הנשיקות 2
♦ 2020 – 2 לבבות
♦ 2020 – מר דנדי המצוין מאוד
♦ 2019 – חלום רע
♦ 2019 – אוסף המתים
♦ 2018 – ביתן הנשיקות
♦ 2018 – ספארי מתנדנד
♦ 2017 – שודדי הקאריביים: Dead Men Tell No Tales – סיינט מרטינס מרין
♦ 2016 – מקס וג'וזף
♦ 2015 – קרפ ליאם

תוכניות טלוויזיה:

♦ 2019–הווה – אופוריה
♦ 2019 – העיקול