איימי ליון רנארד ג'פרס ביו, גיל, אשתו של רוברט ג'פרס, בנות חתונה, בית ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]

איימי ליון רנארד ג'פרס ביוגרפיה | ויקיפדיה

איימי ליון רנארד ג'פרס היא אשת סלבריטאים אמריקאית המוכרת היטב כבת זוגו ואשתו של כומר בפטיסט אוונגליסטי דרומי פופולרי, סופר, רדיו ומנחה טלוויזיה, הכומר רוברט ג'פרס. השניים נשואים יותר משני עשורים מאז הכירו לראשונה. רוברט ואיימי חולקים כיום שתי בנות יחד. רוברט הוא גם תאולוג מוסמך שגם משדר בשידור חי דרך תוכנית נוצרית פופולרית הידועה בשם 'נתיב לניצחון'.

איימי ליון רנארד ג'פרס חינוך

ליון ריצ'רד ג'פרס סיימה את בית הספר התיכון ואת בית הספר היסודי שלה במדינת הולדתה בארצות הברית. עם זאת, אין עדכונים עדכניים לגבי השכלתה במכללה. עם זאת, מידע נוסף לגבי הרקע החינוכי של איימי ליון יעודכן ברגע שיאושר זמין.

איימי ליון רנארד ג'פרס עידן

בת כמה איימי ליון? רנארד ג'פרס היא כבת 50 עד 56 נכון לשנת 2022. היא נולדה בטקסס, ארצות הברית. עם זאת, תאריך הלידה המדויק שלה ויום הולדתה עדיין בבדיקה. מידע נוסף לגבי גילה ויום ההולדת של איימי ליון יעודכן ברגע שיאושר זמין. קרא גם : קווין פוגלאיימי ליון רנארד ג'פרס  לאום | מוצא אתני

ליון רנארד מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה על ידי משפחה כל-אמריקאית ממעמד הביניים המתגוררת בטקסס, ארצות הברית. לכן, איימי ליון ריצ'רד ג'פריס היא בעלת אתניות/מוצא ומורשת לבנה-אמריקאית.

איימי ליון רנארד ג'פרס גובה ומשקל

כמה גובה איימי ליון? Renard Jefrees עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 2 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-70 עד 75 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה. צבע השיער של ליון רנארד הוא חום כהה וגם עיניה חומות.

  צילום איימי ליון רנארד ג'פרס
צילום איימי ליון רנארד ג'פרס

איימי ליון רנארד ג'פרס אמא ומשפחה

ליון רנארד נולדה וגדלה בשכונה פרברית פשוטה הממוקמת בארצות הברית על ידי הוריה האוהבים והתומכים. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין.

הסיבה לכך היא שהיא ידועה בהרחקת מידע אישי מהציבור. מידע נוסף לגבי הוריה של איימי ליון יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

אשתו של רוברט ג'פריס, איימי ליון רנארד ג'פרס

איימי ליון נשואה כיום לבעלה הכומר רוברט ג'פרס. השניים נפגשו והחליפו נדרים בטקס חתונה פרטי שנערך בתחילת 1980. בני הזוג בורכים כעת בשתי בנות בוגרות. בעלה, רוברט ג'פרי הוא כומר אוונגליסט אמריקאי המכהן ככומר בכיר של הכנסייה הבפטיסטית הראשונה שבסיסה בדאלאס, טקסס.

הוא גם סיים תואר שני בתיאולוגיה בסמינר התיאולוגי של דאלאס. לאחר מכן קיבל רוברט תואר דוקטור למשרד מהסמינר התיאולוגי הבפטיסטי בדרום מערב, שבסיסו בפורט וורת', טקסס. במאי 2010, הוא הפך לזוכה בתואר דוקטור לאלוהות משלו מאוניברסיטת דאלאס הבפטיסטית. בעלה של איימי קיבל אז פרס דניאל מ-Vision America ב-2006.

בשנה שלאחר מכן, הוא נבחר לכומר לאחר שירש את מק ברונסון. הוא גם שימש כומר בכיר בכנסייה הבפטיסטית הראשונה לפני שעבר לדאלאס, טקסס. בנוסף, רוברט הוא תורם פוקס פופולרי שמנהל תוכנית רדיו וטלוויזיה משלו בשם Pathway to Victory.

איימי ליון ג'פרס רוברט ג'פרס הבת דורותי

איימי ובעלה, רוברט ג'פרס, התברכו בשתי בנות נפלאות בשם דורותי פילדר ג'פרס וג'וליה ס. ג'פרס. ג'וליה היא כוכבת ריאליטי מפורסמת שמופיעה כעת ב-Rattled של TLC והיא גם יועצת מוסמכת. פרטים נוספים בנוגע לבתה של איימי דורותי יעודכנו ברגע שיאושר זמין.

שווי נטו של איימי ליון רנארד ג'פרס

ליאן רנארד היא אשת סלבריטאים אמריקאית שהשווי הנקי המשוער שלה עדיין בבדיקה. עם זאת, בעלה האוונגליסט, רוברט ג'פריס, שווה יותר ממיליון דולר נכון לשנת 2022.

איימי ליון רנארד ג'פרס בית רוברט ג'פרס

איפה גרים איימי ורוברט ג'פרס? רנארד מתגוררת כיום עם בעלה בפרברים הצפוניים של דאלאס, טקסס, שם נמצאת הכנסייה שלהם. מידע נוסף לגבי הבית של איימי ורוברט ג'פרס יעודכן ברגע שהוא יהיה זמין.

איימי ליון ג'פרס קריירה

איימי ליון זכתה לראשונה בתהילה כאשתו הנשואה של רוברט ג'פרס. היא נצפתה כמה פעמים כשהיא מלווה את בעלה בשידור ומשרדים אוונגליסטיים אחרים. תומך בו לאורך כהונתו. עם זאת, אמי נהנית לחיות חיים בפרופיל נמוך הרחק מהתקשורת. לפיכך, קשה לזהות את הקריירה והרמה ההשכלה שלה. אנו נעדכן מידע נוסף לגבי הקריירה של איימי ברגע שהיא תאושר זמינה.