איימי פריז ABC7, ביו, גיל, בעל, ילדים, משכורת, שם אמיתי, גובה ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

איימי פריז ביוגרפיה וויקי

איימי פריז היא מטאורולוגית עטורת פרסי אמי אמריקאית, אושיית מזג אוויר וחזאית שעובדת כיום כמטאורולוגית עבור חדשות Eyewitness News הפופולריות של WABC-TV שבת וראשון בבוקר. היא שימשה בעבר כמטאורולוגית הראשית הראשונה של פוקס ניוז בשיקגו, אילינוי. היא חברה מוסמכת באגודה האמריקאית למטאורולוגיה. כמו כן, היא מחזיקה בחותמות הן מ-AMS והן מאגודת מזג האוויר הלאומית.

איימי פריז חינוך

איימי למדה בבית הספר התיכון ג'פרסונוויל בג'פרסונוויל, אינדיאנה, שם סיימה את לימודיה בשנת 1992. לאחר מכן למדה וסיימה את לימודיה באוניברסיטת Bringham Young בפרוב, יוטה עם תואר ראשון בתקשורת. היא גם למדה וסיימה את לימודיה באוניברסיטת מיסיסיפי סטייט בסטארקוויל, מיסיסיפי עם תואר ראשון במדעים במדעי הגיאוגרפיה. יש לה תואר שני מאוניברסיטת פנסילבניה בפילדלפיה, פנסילבניה

איימי פריז גיל ויום הולדת

בן כמה Freeze? איימי היא בת 48 נכון לשנת 2022. היא נולדה איימי אליזבת פריז עַל 19 ביוני 1974 , ביוטה, ארצות הברית של אמריקה. היא חוגגת את יום הולדתה ב-19 ביוני של כל שנה. קרא גם: ד'ר א.ש. איימי אקטוןאיימי פריז שם אמיתי ולאום | מוצא אתני

שמה האמיתי של איימי הוא איימי אליזבת פריז. היא מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה ביוטה, ארצות הברית של אמריקה. היא שייכת לאתניות/מורשת הלבנה.

  איימי פריז תמונה
איימי פריז תמונה

איימי פריז גובה ומשקל

איימי עומדת בגובה של 5 רגל 5 אינץ' (1.68 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף של 145 פאונד (66 ק'ג).

איימי פריז הורים ואחות

איימי נולדה וגדלה ביוטה, ארצות הברית של אמריקה. היא בתם של (אבא) ביל פריז ו(אמא) לינדה גורלי פריז. לאיימי ארבע אחיות קאמי פריז קסלר, לינדזי פריז שיפלי, ג'סיקה פריז נורת'רופ ואמילי פריז וולברוך, קצינת הלוואות בכירה בחברת First Colony Mortgage.

איימי פריז אחות

לפרזי יש ארבע אחיות, קאמי פריז קסלר, לינדזי פריז שיפלי, ג'סיקה פריז נורת'רופ ואמילי פריז וולברוך, קצינת הלוואות בכירה בחברת First Colony Mortgage. אמילי נשואה לבעלה מאט וולברוך.

איימי פריז בעל | לְהִתְגַרֵשׁ

איימי הייתה נשואה לבעלה לשעבר גארי ארבוקל. בני הזוג קשרו את הקשר ב-1994 ומאוחר יותר ב-2016, בני הזוג התגרשו.

איימי פריז ילדים | ילדים

פריז ובעלה לשעבר הם הורים גאים לארבעה ילדים, ג'ארד ארבוקל, קייט ארבוקל, טיילר ארבוקל וויליאם ארבוקל. כיום היא מצדדת במנהטן עם ארבעת ילדיה.

משכורת איימי פריז

איימי כמטאורולוגית עבור חדשות Eyewitness הפופולריות של WABC-TV בניו יורק מרוויחה שכר ממוצע של 118,730 דולר בשנה.

איימי פריז שווי נקי

להקפאה כמטאורולוג עטור פרסי אמי אמריקאי מוכשר, עוגן מזג אוויר וחזאי יש שווי נקי של 2 מיליון דולר.

איימי פריז WABC, ניו יורק

איימי משמשת כיום כמטאורולוגית עבור חדשות Eyewitness הפופולריות של WABC-TV שבת וראשון בבוקר. היא הצטרפה לצוות מזג האוויר של Eyewitness News של ערוץ 7 בשנת 2011. לפני שהצטרפה ל-WABC-TV, היא שימשה כמטאורולוגית ראשית של פוקס ניוז בשיקגו. עבודתה זיכתה אותה במספר פרסי אמי, כולל עבור 'מזג האוויר הטוב ביותר', 'מארחת יוצאת מן הכלל' ועל ספיישל מזג האוויר שלה, 'הישרדות במזג אוויר קשה'.

לפני שהצטרף ל-WFLD, Freeze עבד עבור WCAU של NBC בפילדלפיה כמטאורולוג ומארח שותף של 10! תוכנית שעשועים חיה ב-NBC10. באותה תקופה היא גם עבדה במרכז רוקפלר בניו יורק כתחליף ל-NBC Weekend Today ו-MSNBC. Freeze עבדה בדנבר, קולורדו, הן ב- KWGN והן ב- KMGH. היא התחילה את מקצוע הטלקום שלה בפורטלנד, אורגון, ב-KPTV ביום טוב אורגון.

Freeze הופיעה בסצנה 'חיי בארבע מצלמות' (2005) של הסדרת הטלוויזיה 'Scrubs' (2001–2010) בהדרמטיות קומית. שמה הודגש בתוכנית המבחן האמריקאית 'Danger' בשני כיתות ייחודיות.

במהלך שהותה בשיקגו, ביקרה פריז יותר מ-10,000 מחקרים באזור מדי שנה והעניקה היכרות עם אקלים על ציקלונים ואקלים קיצוניים אחרים. היא אירחה את המנהלת אי פעם של Weather Education Days עבור Chicago White Sox של MLB, של שיקגו קאבס ועבור קבוצת ההוקי שיקגו וולבס. Freeze הייתה הכתבת הנשית העיקרית אי פעם בליגה הגדולה בכדורגל שעבדה עבור קולורדו ראפידס, LA Galaxy ו-Chicago Fire. בנוסף, היא ירדה מהצד עבור ה-NFL שיקגו ברס במשך ארבע עונות.

ל-Freeze יש אימות מספר 111 מהאגודה האמריקאית למטאורולוגיה כמטאורולוגית מוסמכת - היא הייתה אחת מ-20 הנשים הראשונות על פני כדור הארץ שקיבלו את ההסמכה הזו. יתר על כן, ל-Freeze יש חותמות אישור של איגוד מזג האוויר הלאומי והאגודה האמריקנית למטאורולוגיה. היא זכתה 5 פעמים בפרס האמי של האקדמיה הלאומית לאמנויות ומדעי הטלוויזיה, אלופת. Freeze הוא אצן שסיים תשעה מרוצים למרחקים ארוכים; היא עברה לנקודה הגבוהה ביותר של הר סנודון בוויילס, כל אחת משבעת פסגות הר פוג'י, ולשיאו של הר טימפנוגוס. הקפאת גולשים והיא גם קופצת צלילה מובטחת.

איימי פריז כלב גדול ביום ראשון

איימי משתמשת בתמונות דיגיטליות של צופים שנשלחו דרך טוויטר, פייסבוק ודוא'ל שמתעדות את מזג האוויר, כולל אותן בתחזיות שלה כ'פרייז פריים', 'Super Cat Saturday' ו-'Big Dog Sunday'. היא יצרה את 'The Freeze Factor' - קטע מיוחד שבו היא מדרגת את מזג האוויר למחרת בסולם של אחד עד 10. איימי זכתה בתואר החזאית המובילה בניו יורק 2017 על ידי NJ.com

מה שכדאי לדעת על איימי פריז

מי זאת איימי פריז?

איימי היא מטאורולוגית עטורת פרסי אמי אמריקאית, אושיית מזג אוויר וחזאית שעובדת כיום כמטאורולוגית עבור חדשות Eyewitness הפופולריות של WABC-TV שבת וראשון בבוקר.

בת כמה איימי חדשות ABC?

פריז היא בת 48 נכון לשנת 2022. היא נולדה בשם איימי אליזבת פריז ב-19 ביוני 1974, ביוטה, ארצות הברית של אמריקה.

האם איימי פריז נשואה?

איימי הייתה נשואה לבעלה לשעבר גארי ארבוקל. בני הזוג קשרו את הקשר ב-1994 ומאוחר יותר ב-2016, בני הזוג התגרשו.

איפה איימי?

איימי עובדת כיום כמטאורולוגית עבור חדשות Eyewitness הפופולריות של WABC-TV בשבת ובראשון בבוקר בניו יורק.

איזה לאום היא איימי פריז?

איימי היא אזרחית אמריקאית מלידה לאחר שנולדה ביוטה, ארצות הברית של אמריקה.

כמה גבוה Freeze?

היא אזרחית אמריקאית שנולדה לאחר שנולדה ביוטה, ארצות הברית של אמריקה.

כמה מרוויחה איימי?

איימי כמטאורולוגית עבור חדשות Eyewitness הפופולריות של WABC-TV בניו יורק מרוויחה שכר ממוצע של 118,730 דולר בשנה.

איפה איימי גרה?

פריז מצידה כרגע במנהטן עם ארבעת ילדיה.

מי האבא של איימי?

אם היא בתם של (אבא) ביל פריז ואשתו לינדה פריז.

כמה שווה Freeze

להקפאה כמטאורולוג עטור פרסי אמי אמריקאי מוכשר, עוגן מזג אוויר וחזאי יש שווי נקי של 2 מיליון דולר.

כמה איימי שוקלת?

Freeze שומרת על משקל גוף של 145 פאונד (65 ק'ג).

מדיה חברתית