איימי פורדי ביו, גיל, הורים, בעל, גובה, שווי נקי, דלקת קרום המוח, DWTS וספר

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של איימי פורדי
תמונה של איימי פורדי

איימי פורדי ביוגרפיה וויקי

איימי פרדי היא בדרן אמריקאי, דוגמנית, גולשת סנובורד, נואם רב עוצמה, אדריכלית בגדים ויוצרת. פורדי הוא מדליסט ארד של הפראלימפי 2014, מדליסט כסף של הפראלימפי 2018, ותומך ראשי בספורט אדפטיבי אקשן.

איימי פורדי גיל ויום הולדת

מתי נולדה איימי פורדי? פורדי היא בת 42 נכון לשנת 2021. היא נולדה בשם אמיליה מישל 'איימי' פורדי ב-7 בנובמבר 1979 בלאס וגאס, נבאדה, ארצות הברית. היא חוגגת את יום הולדתה ב-7 בנובמבר מדי שנה.

איימי פרדי לאום ואתניות

פורדי הוא בעל אזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה בלאס וגאס. היא ממוצא אתני/מורשת/מוצא מעורב. קרא גם: טוני גוידהאיימי פרדי הורים | מִשׁפָּחָה

פורדי הוא הדאגה של שרי פורדי וסטפן פורדי. היא אחותה של קריסטל פורדי.

איימי פורדי בעל

עם מי התחתנה איימי פורדי? פורדי נשוי לסנובורד דניאל גייל. בני הזוג נישאו ב-2015.

שווי נקי של איימי פורדי

לפורדי שווי נקי מוערך של 2.7 מיליון דולר.

איימי פרדי רוקדת עם כוכבים

האם איימי פורדי זכתה ב-DWTS? פורדי היה מתחרה בעונה 18 של 'רוקדים עם כוכבים'. בהשוואה לאלוף חמש פעמים דרק האו, פרדי היה המתחרה העיקרי של נכים טראגיים כפולים שבכל שלב הופיע בתוכנית. Hough היה, באותו שלב, היישר מהזכייה החמישית שלו בפרס Mirrorball ולא ציפה לחזור לתוכנית. כך או כך, הוא שינה את נקודת המבט שלו כשפורדי הצטרף לתוכנית כמתמודד.

במהלך ההופעה פרדי זכתה לא פעם לשבחים על יכולות המאסטרינג המהירות שלה, יכולת התנועה העצומה הקבועה, התמדה והתלהבות בלתי נתפסת ועל היותה דוגמה טובה. היא מעולם לא קיבלה ציון נמוך מ-8. היא קיבלה את הציון הנפלא והבלתי נשכח ביותר שלה (40 מתוך 40) עבור הריקוד השמיני שלה, הטנגו הארגנטינאי, תוך כדי שהיא הזיזה אותו בעקבות בעיה פיזית יוצאת דופן בגב בשבוע הקודם. פרדי המשיך לקבל סכום של שלושה ציונים נפלאים וארבעה ציונים נפלאים קרובים (29 מתוך 30 או 39 מתוך 40).

קרא גם: טרי נוטרי ביו, גיל, שווי נקי, גובה, אשת הורים, רונדה, סרטים, הכיכר, קריאת הפרא

פורדי נחשבה מוגנת באופן אמין כדי להתקדם לשבוע לאחר מכן, והיא עשתה את כל הדרך לגמר עם אמנית הקרח האולימפית מדליסטית הזהב מריל דייויס והבדרן קנדיס קמרון-בור. פורדי בטווח הארוך השלים כאצן עד דייויס, ובורה תפס את המקום השלישי. בהופעתה בתוכנית, פורדי שברה כמה שיאים: היא הייתה המתחרה העיקרית של נכים כפולים בתוכנית והצטרפה לסיכום של מעט בעלי תקווה לעולם לא לקבל שום ציון נמוך מ-8 מהשופטים.

התצוגה הרגילה שלה של 27.9 מתוך 30 היא בין עשרת החוויות העיקריות אי פעם במערך החוויות של התכנית (כאשר 28.4 הנורמלי של דייוויס היא הגבוהה ביותר בכל הזמנים). בתפקוד הראשוני של האולימפיאדה הפראלימפית בקיץ 2016, פורדי הופיע כששיחק שגרת ריקוד עם מה שקודם כ'שותף להלם': זרוע מכנית של KUKA. בשנת 2018 איימי חזרה ב-Dancing with the Stars עונה 27 על רחבת הריקודים עם טינאשה וברנדון בריקוד שלישייה.

ספר איימי פורדי

ב-30 בדצמבר 2014, פורדי העביר כתב עת בשם On My Own Two Feet: From Losing My Legs To Learning The Dance Of Life, שהופץ על ידי HarperCollins.

שווי נקי של איימי פורדי

לפורדי שווי נקי מוערך של 2.7 מיליון דולר.

תאונת איימי פורדי | דַלֶקֶת קְרוֹם הַמוֹחַ

בנקודה שבה הייתה בת 19, היא חלתה ב- Neisseria meningitis, סוג של דלקת קרום המוח חיידקית. המחלה השפיעה על מסגרת הדם שלה כאשר הזיהום גרם להלם ספטי; יש לחתוך את שתי רגליה מתחת לברך, היא איבדה את שתי הכליות, ויש להוציא את הטחול שלה. מומחים אפשרו לפורדי הזדמנות של 2% לסבולת. לאחר שנתיים, היא קיבלה כליה לעבור מאביה.

פורדי התחילה לגלוש בסנובורד שבעה חודשים לאחר שקיבלה את רגליה התותבות. כשנה לאחר הסרת רגליה, היא השלימה שלישית ביריבות על סנובורד במאמות' מאונטיין. באופן זה, היא קיבלה פרס מקרן הספורטאים המאתגרים (CAF), עמותה ללא הטבות. באמצעות פרס זה, הייתה לה אפשרות להתמודד בכמה תחרויות סנובורד בארה'ב.

איימי פורדי סנובורד

פורדי התחילה לגלוש בסנובורד שבעה חודשים לאחר שקיבלה את רגליה התותבות. כשנה לאחר שנכרתו רגליה, היא השלימה שלישית בתחרות סנובורד במאמות' מאונטיין. בדרך זו היא קיבלה פרס מקרן הספורטאים המאתגרים (CAF), עמותה ללא הטבות. באמצעות הפרס הזה, הייתה לה אפשרות להתמודד בכמה יריבויות על סנובורד בארה'ב.

בשנת 2015, פורדי הודגש בפרסומת סופרבול עבור טויוטה קאמרי. הפרסומת מדגישה את פרדי גולשת בסנובורד, נעה ומחליפה את רגליה התותבות עם קריינות של השיח 'האמצעים שבאמצעותם אני הגדול' של מוחמד עלי.