איימי ווטרס דוידסון (אמא של פיט דוידסון) ביוגרפיה, גיל, נשוי, בעל, משפחה ואתניות

ארצות הברית [ארה'ב]

איימי ווטרס דיווידסון ביוגרפיה | ויקיפדיה

איימי ווטרס דיווידסון היא אחות אמריקאית המוכרת היטב כאמו של השחקן והקומיקאי האמריקאי המפורסם פיט דיווידסון. בנה ידוע בזכות תפקידיה בסרטי הארי פוטר. יחד עם בנה המפורסם פיט, איימי הופיעה גם במספר הופעות בסאטרדיי נייט לייב (SNL).

איימי ווטרס דייווידסון גיל

בת כמה איימי ווטרס? איימי כן 53 שנים בת 2022. היא נולדה בשנת 1969, בברוקלין, ניו יורק, ארצות הברית של אמריקה. עם זאת, פרטים על מתי היא חוגגת את יום הולדתה נמצאים כעת בבדיקה.

חינוך איימי ווטרס דיווידסון

איימי ווטרס למדה באחד מבתי הספר המקומיים וסיימה את לימודיה כאחות באחת המכללות להכשרת בריאות בארצות הברית. עם זאת, פרטים על התיכון והמכללה שבה למדה נמצאים כעת בבדיקה. קרא גם: שרה מאטר



איימי ווטרס דייווידסון לאום ואתניות

איימי ווטרס מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בלוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית. היא ממוצא לבן.

איימי ווטרס דיווידסון גובה ומדידות

כמה גובה איימי דיווידסון? איימי עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 5 אינץ' (1.64 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף של 143 פאונד (65 ק'ג). מידע על מידות גופה האחרות יעודכן.

 תמונה של איימי ווטרס דיווידסון
תמונה של איימי ווטרס דיווידסון

משפחת איימי דוידסון | הורים

איימי דיווידסון נולדה וגדלה בלוס אנג'לס, קליפורניה על ידי הוריה. עם זאת, פרטים לגבי בני משפחתה כולל אביה, אמה ואחיה אינם זמינים כעת. אנו נעדכן את הרקע של בני משפחתה בהקדם האפשרי.

בעלה של איימי ווטרס דיווידסון

האם איימי דיווידסון נשואה? איימי דייוויסון הייתה נשואה פעם לבעלה המנוח סקוט מתיו דוידסון. הצמד התחתן בשנת 1990, באמצעות טקס חתונה. בעלה סקוט עבד ככבאי. הוא מת ב-2001, תחת ההתקפות שנערכו ב-11 בספטמבר 2001, בארצות הברית.

איימי דוידסון פיט דוידסון | יְלָדִים

איימי דיווידסון ובעלה המנוח סקוט הם הורים גאים לשני ילדים, בן, פיט דוידסון ובת, קייסי דוידסון. פיט הוא קומיקאי ושחקן מפורסם אמריקאי הידוע ברחבי העולם בזכות תפקידיו בסרטי הארי פוטר. פיט נולדה ב-11 בנובמבר 1993. בתה קייסי נולדה בשנת 1999.

השווי הנקי של איימי ווטרס דיווידסון

איימי דוידסון היא אחות אמריקאית המוכרת היטב כאמו של השחקן והקומיקאי האמריקאי פיט דיווידסון בעלת שווי נקי מוערך של 6 מיליון דולר.

איימי ווטרס דיווידסון סיעוד

איימי דוידסון היא אחות מוסמכת במחלקת הבריאות של האחיות בארצות הברית. היא מתרגלת את הקריירה שלה כאחות. למרות שהמכללה שהיא למדה בהשכלתה אינה מוכרת היטב. היא אמו של השחקן והקומיקאי האמריקאי המפורסם פיט דיווידסון הידוע בתפקידיו בסרטי הארי פוטר. לבנה פיט יש שווי נקי של 6 מיליון דולר.