צ'רלס פיין ביו, גיל, אישה, ויקי, שווי נטו, FOX News, מחלה, אתר אינטרנט, הורים, בחירות מניות, ספרים וניוזלט

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של צ'רלס פיין
תמונה של צ'רלס פיין

צ'ארלס פיין ביוגרפיה | ויקיפדיה

צ'רלס פיין הוא עיתונאי ומומחה פיננסי אמריקאי שעובד כיום כתורם ברשת העסקית FOX בניו יורק. הוא גם מנחה את התוכנית Making Money with Charles Payne ברשת FOX. בעבר שימש כמנתח פוליטי ופרשן של EF. האטון בשנת 1985. פיין אפילו עבד כאנליסט פיננסי והוא המנכ'ל של וול סטריט אסטרטגיות.

חינוך צ'ארלס פיין

פיין סיים את לימודיו התיכוניים בעיר הולדתו שבצפון דקוטה. משם סיים תואר ראשון בעיתונאות ותקשורת מאוניברסיטת Minot State ו-Central Texas College.

עידן צ'ארלס פיין

בן כמה צ'ארלס? פיין הוא בן 61 נכון לשנת 2021. הוא נולד בצ'ארלס החמישי פיין ב-15 בנובמבר 1960 בצפון דקוטה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-12 בנובמבר מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא מזל עקרב. קרא גם: ג'רלד ריברהלאום צ'ארלס פיין | מוצא אתני

פיין הוא אזרח אמריקאי מלידה. הוא נולד וגדל בפרברי צפון דקוטה, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה-אמריקאית.

צ'ארלס פיין גובה

כמה גבוה צ'ארלס? צ'ארלס עומד בגובה של 5 רגל 11 אינץ' (1.82 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-96 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מידות גופו האחרות עדיין אינו זמין. צבע השיער של פיין שחור ועיניו חומות.

הורים של צ'רלס פיין

פיין נולד וגדל בצפון דקוטה, ארה'ב על ידי הוריו האוהבים. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהוא אוהב להרחיק את הרקע המשפחתי האישי שלו מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו של פיין יעודכנו ברגע שהוא יאושר כזמין.

אשתו של צ'רלס פיין

האם צ'ארלס נשוי? פיין נשוי כיום לאשתו המקסימה איבון פיין. בני הזוג נשואים כבר קרוב לשבע שנים. צ'ארלס ואיבון החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי בו השתתפו רק חברים קרובים ובני משפחה. בני הזוג בורכים כעת בבן אחד בשם צ'ארלס פיין ג'וניור פיין ומשפחתו כיום מתגוררת בטיאנק, ניו ג'רזי, ארצות הברית.

משכורת צ'ארלס פיין

פיין, העובד כמגיש חדשות וכותב ברשת The FOX News הממוקם בניו יורק, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 96,000 ל-100,000 דולר.

מחלת צ'ארלס פיין

על פי הממצאים שלנו, צ'ארלס אינו סובל ממחלה כלשהי ואין רישומים המעידים על כך שהוא אושפז בבית החולים. עם זאת, אנו שומרים על מידע ונעדכן מידע נוסף על בריאותו ומחלתו של פיין ברגע שיאושר זמין.

צ'רלס פיין FOX News, בחירות מניות | להרוויח כסף עם צ'רלס פיין

מה קרה לצ'ארלס? פיין מוכר היטב על כך שהוא מנחה את התוכנית שלו Making Money with Charles בערוץ FOX News. הוא גם תורם ידוע ברשת העסקים FOX. לפני FOX News, פיין החל את הקריירה שלו כאנליסט בוול סטריט בשנת 1985. מאוחר יותר, הוא הקים את חברת מחקרי המניות שלו בשם Wall Street Strategies, שם הוא עדיין המנכ'ל והאנליסט הפיננסי הראשי.

בשנת 1999 המליצה וול סטריט אסטרטגיות ללקוחותיה לרכוש מניות באמצעות הודעות מוקלטות בשירות המלצת המניות הטלפוני שלה. משם פרסם פיין את ספרו הראשון שכותרתו Be Smart, Act Fast, Get Rich: Your Game Plan for Getting It Right in the Stock Market לפני שהצטרף לערוץ FOX Business ב-2007. הוא נחת את התוכנית שלו ב-2014 והוא היה מעורב בתוכנית מספר מחלוקות מאז.

בשנת 2017, פיין הושעה על ידי רשת FOX News בהמתנה לחקירות לאחר שאורחת רשת לשעבר בשם סקוטי נל יוז האשימה אותו באונס. פיין פרסם הצהרה פומבית לאחר ההאשמות שבהן הכחיש את האשמות האונס ואישר שהוא היה קשור רומנטית ליוז במשך שלוש שנים ארוכות. ההשעיה של צ'ארלס הוסרה בספטמבר 2017 והוא שעדיין משודר בכל הפלטפורמות של פוקס ניוז

שווי נקי של צ'ארלס פיין

כמה שווה צ'ארלס? פיין הוא סופר, איש טלוויזיה, עיתונאי וכתב, בעל הערכה רבה, עם שווי מוערך של כ-10 מיליון דולר נכון לשנת 2021.

ספר צ'ארלס פיין | ניוזלטר

צ'ארלס הוא מחבר ספרו שלו שכותרתו שגשוג בלתי ניתן לעצירה: למד את האסטרטגיה שבה השתמשתי כדי להצליח. בספר, צ'ארלס מסוגל לתת מבט קצר ומעמיק על כמה מהנושאים שעליהם לפקח על מנת לקבל השקעה מוצלחת בבורסה. ספרו של פיין פורסם ב-20 במאי 2019, והוא זמין כעת בכל הפלטפורמות המקוונות.