זואי פרי ביו, גיל, ויקי, שווי נטו, בעל, אמא, נשואה, סרטים, תוכניות טלוויזיה, סקנדל

ארצות הברית [ארה'ב]
 צילום זואי פרי
צילום זואי פרי

פורסם במקור באתר famousintel.com

זואי פרי ביוגרפיה וויקי

זואי פרי היא שחקנית אמריקאית ידועה הידועה בעיקר בזכות תפקידיה בסרטים הצעירים שלדון, המשפחה והסקנדל. הופעותיה הראשונות בטלוויזיה היו כג'קי האריס (כפי שניתן לראות בפלאשבק) בסיטקום רוזאן של ABC, אותו גילמה אמה.

גילה ויום הולדתה של זואי פרי

בת כמה זואי? פרי נולדה ב-26 בספטמבר 1983 בשיקגו, אילינוי, ארצות הברית, היא בת 39 נכון ל-2022. חוגג את יום הולדתו כל 26 בספטמבר.זואי פרי לאום ואתניות

זואי היא אזרחית אמריקאית ואזרחית מלידה. היא נולדה בעיר שיקגו, ארצות הברית. היא ממוצא אתני/מורשת/מוצא לבן. קרא גם: קווין ג'יימס

משפחתה של זואי פרי | הורים ואמא

מי אמא של פרי? היא נולדה בעיר שיקגו, ארצות הברית, בתם של השחקנית לורה אליזבת מטקאלף והשחקן ג'ף פרי. יש לה ארבעה אחים; ארבעה אחים, לאה פרי, מיי אקינס רוט, וויל ת'רון רוט ודונובן רוט.

זואי פרי בעל | נָשׂוּי

זואי נשואה? זואי עדיין לא נשואה. היא חסויה בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים. היא עדיין לא שיתפה את הציבור בזוגיות או במצב המשפחתי שלה.

זואי פרי יאנג שלדון

זואי לוהקה לתפקיד מרי טאקר קופר, שלדון, מיסי ואמה של ג'ורג'י בסדרת הסיטקום האמריקנית הצעירה שלדון.

הקריירה של זואי פרי

ההופעות הראשונות של זואי בטלוויזיה היו כג'קי האריס, הדמות שגילמה אמה, בסיטקום רוזאן של ABC. הוריה, לעומת זאת, לא רצו שהיא תמשיך במשחק עד שתהיה בוגרת, מחשש מההשפעות השליליות של לחץ. פרי הצהירה שהיא ביישנית מכדי לשחק בתיכון, אבל החלה להופיע באוניברסיטת נורת'ווסטרן לאחר שעברה מאוניברסיטת בוסטון כדרך להתיידד. פרי עברה לניו יורק לאחר סיום הלימודים כדי לחפש עבודה בטלוויזיה, וקיבלה תפקידים קטנים בתוכניות כמו Law & Order: Criminal Intent, אבל הגעגועים הביתה דחפו אותה חזרה לקליפורניה, שם מצאה עבודה בתיאטרון. בשנת 2013, היא עשתה את הופעת הבכורה שלה בברודווי ב'המקום האחר'.

השווי הנקי של זואי פרי

יש לה שווי נקי מוערך של מיליון דולר.

סרטים ותוכניות טלוויזיה של זואי פרי

סרטים:

♦ 2016 – ללא תשלום, עירום
♦ 2014 – כותנה
♦ 2011 – קערת טורקיה
♦ 2008 – הונאה
♦ 2008 – אובדן יהלום דמעה
♦ 2005 - אלגרטו 75'

תוכניות טלוויזיה:

♦ 2017–הווה – שלדון הצעיר
♦ 2017 – ליב ומדי
♦ 2017 – סקנדל
♦ 2016 – המשפחה
♦ 2016 – NCIS
♦ 2013 – זריקה שנייה
♦ 2012 - האנטומיה של גריי
♦ 2009 – Ave 43
♦ 2008 – תרגול פרטי
♦ 2007 – קולד קייס